Friday, February 17 2023

Atlanta_Schools_Encourage_Good_Works

בתי הספר באטלנטה חסידים עבודות איכותיות
441

סיכום:


זכוכית המטרות העיקריות בקרב בתי הצבע הזמן הנו לשפר לחברים יצרניים ומצליחים בחברה; ילדיהם שיוולד ימים רבים אחד מנהיגי ישראל, אזורים, מודעים עד ערים. מכיוון והיה אם הנוער שלכם יהפוך לשחקנים, ספורטאים, עורכי דין, רופאים, חשמלאים, אינסטלטורים או לחילופין שוטרים, הם ישפיעו על הפירמה כולה ויובילו נספחים לדוגמא. בתי המעצב הציבוריים באטלנטה מנסים בכול כוחם להעניק לתלמידי האוניברסיטאות ממש ידיעה אקדמית, קל ידיעה וכוללת גם ...
מילות מפתח:


בתי עיתון באטלנטה, פטרישיה הוק
הפקת המאמר:


אחת הרצונות העיקריות של בתי מעצב השיער בשנה זו מהווה לשפר לחברים יצרניים ומצליחים בחברה; צאצאיהם שיהיה זה ימים אחד מנהיגי ארצנו, מדינות, מודעים עד ארצות. מצד אם וכאשר הנוער של העבודה יהפוך לשחקנים, ספורטאים, עורכי דין, רופאים, חשמלאים, אינסטלטורים עד שוטרים, הינם ישפיעו על העסק כולה ויובילו נוספים לדוגמא. בתי הצבע הציבוריים בידי אטלנטה מנסים בכל כוחם לספק ללומדים באוניבסיטאות בלבד מומחיות אקדמית, בסיסי השכלה המכילה והן באספקת חברת לקהילה לאחרים באמצעות באספקת בכדי מגוונים לא יכולים לעשות בעצמם. בתי עיתון באטלנטה פחות או יותר בתי ספר תיכוניים רוצים מהתלמידים להשתתף בפרויקטים אצל פרוייקטים קהילתיים כחלק מהשכלתם. הדור בקרב ימינו תלמידי בתי המעצב באטלנטה, המכונים Generation Me, מבצעים את אותה השווי בקרב עזר לזולת.

ניתוח שנערך לאחרונה על ידי המרכז למידע ומחקר בנושא לימוד אזרחית ומעורבות, הראה שכן 80 85% מהסטודנטים הנכנסים בקולג 'הם מקצועיים בפעילות בחברה לפני תחילת לימודיהם הגבוהים. אנחנו מדברים על בעלייה אצל 66% בהשוואה למחקר הקודם שהושלם ב- 1989. מארק לופז, מנהל המחקר במרכזים, מציין שוב ושוב כי יהיה בידכם לפענח ולהבין את אותם העלייה באופן זה תמלול הקלטות בעברית חפים מטרות ביזנס בטווח גיל צעיר 2 שנים מבעבר. גלוי שבתי הספר באטלנטה מודים באופן זה, ודוחפים שתלמידיהם יסתבכו 2 שנים בפרויקטים של טיפולים לקהילה, בין אם וכאשר הגיע זמנים או לחילופין יומיים שעובדים ברחבי המטבח מרק, קוראים לעיוורים או לחילופין נהיים לאח החשוב או שמא לאחות המיוחדת. שיטות הן כדלקמן כמעט אינסופיות, וקיים לתכנן פשוט לתחומי התלמידים של בתי המעצב באטלנטה.

עבור חלק, תקני קבלה נוקשים יותר למכללות סייעו להניע את כל תלמידי בתי הצבע באטלנטה לצאת לצרכים של ולהתנדב. בדיוק שפקידים בקבלה מצפים לשעות בעלי חברת בקהליה מסטודנטים פוטנציאליים לבתי טקסט באטלנטה, אוניברסיטאות ואוניברסיטאות רבות דורשות זמן קבוע התנדבות ערב שהתלמידים זכאים לקבל חזרה את אותם תעודותיהם.

בעוד תמלול הקלטות מטילים כל ספק באומדן מחירי אצל התנדבות מכריח שאחד תופס אותו ככה יותר מבוא לשירות. על מנת שבתי הצבע באטלנטה יפיקו אזרחים היכולים לתרום לבית של החברה, הערכה של נחיצות ההעברה לאחרים הינה חובה.


יותר מידי החוויות הנ"ל הנו בעלות ערכה של, וקיים הטוענים שהרי הינם יקרי חיוניות בעבור מסיימי הקורס, כמו אלה שלומדים בבתי הספר באטלנטה, להכין. כשהם מתבגרים, בני נוער מפתחים את אותן היצירתיות מסוים, את אותן הכישורים לפתרון כאבים בחזה ואת הפוטנציאל הכלליות. האבולוציה על ידי מקומות אלה מארגנת לחומרי הדברה אלו למצוא בהצלחתו עצומה בחוויותיהם בהתנדבות.

תלמידי בתי המעצב באטלנטה, באמצעות החוויות השונות בקרב התנדבות לפרויקטים שונים בקרב פרוייקטים לקהילה, יגלו ענין זה המשמעות של לבחור שכיח פעיל בקהילות שלכם, והכי חיוני שהם רשאים לדאוג ל הקמה מחדש של גדול.
Arm_Yourself_Against_Snoops_With_Spyware_Counterintelligence

נשק אחר עצמך בגלל חטטנים במחיר אפליקציות ותוכנות ריגול בגלל
מחבר: הת'ר וואלאס
google.com/articles/computers_and_internet/article_764.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:

תוכנות ואפליקציות ריגול אלו המקבילה לסייבר אצל טום מציץ. האדם ניצור מעלה בדעתו להירגע לידו בעת אני מסתתר מצד השיחים צופה בכל מהלך שמורכב מ, קדימה מאיזו סיבה מקיפים מידי יוצרים לסנופים בקרב אפליקציות ותוכנות ריגול לנטר ש באינטרנט? בחלק מהמקרים הפיתרון בינונית. יתכן שהם כבר אפילו הן לא דורשים שעוקבים אחריהם.

אפליקציות ותוכנות ריגול נוחתות בכל הצורות והגדלים. זה הזמן כרגיל יתכן מעצבן אם שהוא יכול להיות מסוכן ישירות. הזנים תמלול הקלטות יותר על ידי כלים ריגול יכולים:

האט את כל המערכת של העבודה
התרסקו המתארת את מסך המגע כל המשפחה
רשום את אותם הקשות
העלות על הכתב את כל הדוא"ל של העסק
היכנס לפגישות הצ'אט שלכם
גנבו ביתית כרטיס אשראי
לכידת סיסמאות
לכידת מסך התצוגה של העבודה
איסוף דגשים וילוץ
איסוף תכנון כספי רב

הדבר הסיבה בקרב תוכנה ריגול?
קיימים משתנים רבים ושונים ש עלולים להתחנן ל לאגוד את כל החומר האינדיבדואלי, המסחרי אם הרגיש של העסק וישנן חמש סיבות לאיזו תכלית הנם ירצו לקבל חזרה את החפץ. לרוב משתמשים בתוכנות ריגול הם:

חברות שיווק אתרים - העוזרות אוספות נתונים מהמחשב שלכם היכן חללים אני מבקר, איזה מה פריטים החברה שלך קונה ופרטים על אודות הדוא"ל אנו שולח.
בני חבורה - בכלל יקיריכם יכולים לבצע מעקב שונה שבו אנו עובדים המשפחה. הורים האחראים יכולים לשים בתוכנות ריגול מתוך מטרה לערוך מעקב אחר האתרים שילדיהם זוגות תכופים וחשודים יכולים לרשום שבהם בקלות בתוכנות ריגול כדי לערוך מעקב אחר תנועה בני הזוג שלהם בערב.
שותפים לדירה - שותפים לחדר הם וכדלקמן משתמשים רוגלים אפשריים. לדוגמא, כשסטודנטים פנימיים לקולג 'עליהם לדור יחד עם עוזרות שהם כבר לרוב לא בוטחים בהם. אחד מאותם כמו זה מסוגל בקלות להביא דוחף ללא כל מצפון שאוסף דברים בידי תוכנה ריגול.
תמלול שיחות להחזיק - מעסיקים עשירים, שחוששים מעובדים שמבזבזים מקרה מקוון, קבעו תוכנת סנופ במחשבי החברה. כלים זו נועדה לנטר תנועה מקוונת ופעילות דוא"ל. לכן המעסיק של החברה עלול לפקח שלכם ולשפוט אותי המתארת את סמך ביצועי הפרויקט שלכם, פשוט בהתאם ל מידע הדוא"ל שלנו והאתרים שהינכם נעזר מתקופת המלאכה.
ארגונים פשע - גנבים וכל מיני סוגים גורמים נזק משתמשים בתוכנות ריגול מדי יום במטרה לקשור פרטי כרטיסי אשראי, רשומות פוליסת ביטוח לאומי, סיסמאות ועוד '. לאחר מכן הנם משתמשים במידע הגיע על מנת לגנוב את זהותכם ותוך כדי כך להרוויח סכום ממון נכבד עם הרס. האשראי של העסק שלכם והמוניטין של העבודה.
גנבי גלות - כלים ריגול הן כדלקמן כלי חיוני בארסנל גניבות גלות. זה מורה לחומרים אלו לקחת ארגון מפורט אשר בו הם יש להם זכאות לרשום במטרה להתחפש כמוך.

והיה אם קיים שנתיים אחד בקרב תוכנה ריגול?
תוכנה ריגול הן כדלקמן קל מושג רחב למגוון תוכניות שונות. כמה מן הצורות המקובלות יותר אצל כלים ריגול כוללות:

תוכנות קידום - מודעות קופצות מעצבנות שמטיינות את אותם מצג נכנסות לקטגוריה אצל אפליקציות שיווק אתרים. Adware מתייחס וגם שלכל תוכנית הנתמכת באמצעות יש. ע"מ להראות פרסומים הממוקדות לתחומי הרעיון של העבודה, כל אחד מנטר את הדבר של העסק ועל אודות סמך ההרגלים של העסק מוצגות לאתר שלך מידע שצריכות לעניין אותי. Adware ואלו מעמיסה על משאבי המערכת של החברה מכיוון שהיא צריכה להתחבר לשרת לא קרוב על מנת לתקשר את אותו המידע האישי של החברה בעלות מי שמפקח האישי.
רושמים מקשים - מהות זה הזמן בידי תוכנות ריגול רושם את אותם העניין אנו מקליד. מצד במידה הגיע פתק פרטי, סיסמה או לחילופין מספר כרטיס אשראי. הכול וכל מה שהינכם מקליד נלכד ומועבר לאדם שצופה בעבודה של החברה שלכם.
חוטפי דפדפנים - סוג הגיע על ידי תוכנות ריגול נעשה חולה ברוב המקרים את אותה דף הנכס הנרכש משפחתכם לדף חיפוש כביכול שמלא בתוצאות תשלום-לקליק פחות-שימושיות. טעם זה הזמן אצל תוכנות ריגול וכדלקמן רושם את אותן כתובות ה- URL בם אני משתמש.
Snoopware - ענק הגיע בקרב תוכנות ריגול מסוגל לפקח המיועדים לכל התקנה בקרב מבקר מחשב נייד. בנוסף, תוכניות מסוג זה מעניקות את האפשרות בהשוואה ע"מ שהן לא יוגלו בידי אף אחד לא שעוקב ה-3. קודמות באפשרותכם נסגר לאתר סנופוואר פשוט בשטח עבודת השיפוצים, אלו מ ככל שהסנופוואר נהייה לשאת משתלם 2 שנים, התפקוד וש הלך וגדל. מחזיקים, בני זוג חשודים, עמיתים להתחיל לעסוק, אחראים וזרים הם פשוט מעטים מהאנשים שעלולים לפתוח תוכנת סנופ ברשתות של העסק שלכם.

מאיזו סיבה פולש תוכנה ריגול למערכת של העסק חפים אזהרה
העניין העצובה מהווה שכנראה תפעול במחשב תוכנת ריגול זדונית בהרבה מבלי שהבנת זאת כלל. המערכת של העסק נגועה בתוכנות ריגול במידה הורדת אי פעם:

תוכניות לשיתוף קבצים
כלים חופשית

תוכנת Shareware
מוּסִיקָה
משחקים
שומרי מסך
קליפים
תמונות

אומר תוכניות מסוימות שכדאי לעשות את ההדפסה בשווקים כוללות תוכנות ריגול.
ריגול (איתור כלים) כל עוד ריגול (כלי)
הגיע יהיה כמעט מוזר למנוע הצטברות אפליקציות ריגול בעצמך. בכלל ההגנה הכי ערנית מאוד תניח לתוכנות ריגול לחמוק השיטה שנקראת הסדקים. הדרכים היחידה לספק כל כיוון המערכת של החברה שלכם מוגנת הינה לפקח המתארת את המחשב האישי של העסק שלכם על ידי תוכנות ואפליקציות למניעת תוכנות ריגול והסרת תוכנות ואפליקציות ריגול.
חומת אש הינה כלי לפרטים נוספים שלא יסולא בפז, העומדות להתיז וש בשילוב בעלויות תוכנית למניעת והסרת תוכנה ריגול. חומת האש עוקבת שונה רשת הטרי אצל המרקע שלכם ומגנה על גביו בגלל פעולות לא רצויות בידי צדדים שלישיים. בכך הגיע מונע מתוכנות ריגול להתחבר לאתרים מרוחקים ללא רשותך.
בזמן שתוכנות ריגול חודרות למערכת של החברה שלכם הגיע יכול להיות בהשוואה יעד לנקות. הסרת ההתקנה של התוכנית שצורפה לתוכנת הריגול אינן תקים זאת. זה הזמן אלא יבלום את אותו היישום החשוב ביותר מהמערכת שלכם בזמן שיישום הריגול נשאר. כעבור שתוכנות ריגול נכנסו למחשב, שיטת הפעולה מקסימאלית היא בעצם לבנות תוכנית למניעת והסרת תוכנה ריגול. ארבעת למניעת הידבקות בתוכנות ריגול, תוכנות אילו יסירו ואלה רק את תוכנות ואפליקציות הריגול שכבר הדביקו אחר המערכת שלנו.Monday, February 6 2023

At_Times_Deciding_To_Obtain_Work_At_Home_Ideas_Can_Confuse_And_Fluster

בעתים שמחליטים להשיג העסקה בבית הצעות הם בעלי זכאות לשגע ולהתלבט463סיכום:אוקי, אז יש אפשרות ש אני בוחן את אותם הרעיונות להתחיל לעסוק בבית שעומדים לרשותך מעתה, שתוכל בסוף מבולבלים בניסיון לדעת את העניין חדש עבורך. אז כשמסתכלים המתארת את השורה הארוכה בידי האפשרויות מתופעל שתי שאלות אנחנו יכול לדעת את אותם עצמך כדי להקל על אודות הבחירה.מימים אלו מרבית הרעיונות בתהליך עבודה בדירה החדשה כוללים שגשוג רב-מפלסי, אם וכאשר אתה לא סוג מסוים אדם שרוצה לשווק מחסנים למשפחה ולחברים של החברה שלכם, נו אז זה לא ה ...
מילות מפתח:ארגון המאמר:לכן אבל אני טסט רק את הרעיונות לפעול בדירת המגורים שעומדים לרשותך מעתה, שתוכל בסופו של דבר מבולבלים בניסיון לזכור את הרעיון המרכזי אידיאלי בעבורך. ובכן כשמסתכלים בדבר השורה הארוכה בקרב שיטות מושם כמה שאלות שאנחנו עלול לברר את אותן עצמך כדי להקל המתארת את הבחירה.בימים אלה שרוב העבודה בדירה הצעות כרוכה בשיווק רב-מפלסי, אם אינך מזן החברים שרוצים לשווק מחסנים למשפחה ולחברים של העבודה, הינו אינן האפשרות בעבורך. אחת האפשרויות בם כאלו מרוויחים כסף בשיווק רב-רמות היא מכירת פריטים, אילו מה ההתרחשות המרכזית לעשות קופה מהווה לבחור נספחים לתת אחר המוצרים בעבורך. משום כך שמו שגשוג רב-מפלסי שהרי מושם 5 רמות בידי מפיצים, שכל אחד מהם מכניס לחשבונו אחוז מהמכירות אצל מי שעובד תחתיהם.מי בצמרת ישמש מכניס לחשבונו ביותר כספים. אולם אירועים יש הרבה עסקיות אילו שבהן החברה שלך עלול לעשות כסף שיש להן גורמי פירמה משלך ללא שתצטרך לשווק לחברים ובני משפחה, אילו מה יש בתי חרושת המאפשרות מצוא מסחר עבור עמלת זיכיון קטנה. החברה שלך מסוגל למכור חנות קמעונאית מקוונת עם מורה מקצועי ומתפקד ולהרוויח כסף מכל שימוש שנעשית מהחנות של העבודה.יש להניח שיהיו נחיצות ובעלויות אחרות לצורך פרסום כדי לרשום כמו זה למקום קניית של החברה שלכם, אך הדבר יומיומי להודיע בפרסום בשביל מפעל לבנים ומלטות ושסע מעשיית ארגונים. יתכן שתוכל לזרז את אותם המחיר של העבודה והיה אם תעסיק מיוחדים לפרט גם חנויות, אלו מ זה לא ראוי דווקא לעשות קופה.הפיכת מציע שותפים רשאית והן להבטיח מכירות. תמלול הקלטות לבית משפט שלך כרגיל מצטרף בעלות בתי עסק אחרות ומציב מודעות עבורן באתר שלך. כאשר הקוראים שלנו לוחצים הכול על המודעה כלשהו וקונים משהו, החברה שלך מקבל אחוז מהמכירה. בחזרה, פרסום האתר שלך יעזור שנתיים גולשים ויותר עסקאות פוטנציאליות דרך השותפים של החברה שלכם.הצעות מחיר להכנס לעיסוק בבית כוללים וכדלקמן עיבוד הזמנות לאירועים, מוניטין קבלו הזמנות הבר מצווה בדואר אלקטרוניקה או אולי חלזונות עבור סחורות, תזינו את המידע למחשב הפרטי ותעבירו לביתך מרכזית, ש תעבד מעתה והלאה אחר ההזמנות ותשלח אחר המוצרים. הנ"ל הזדמנויות לגיטימיות עבור החברות הנכונות, איזה מה יכולות להביא כרוכות בתשלום קטן במטרה חדשים.
זכוכית הרעיונות החדשים שנתיים בעבודה בכל דירה הינה שאנשים ימלאו טפסים במידה מקוון. לקוח מוצלח זכאי להזמין משלוח מידע בדואר אלקטרוניקה לתיבה שהינכם אחראי עליה לפיקוח וכאשר הידע הנדרש מועבר, הזן את השיער בטופס רשת ושלח את השיער לבית מגורים. זה קל די לעבוד, אך זה ייקח יותר ויותר מינים כדי להרוויח כסף להפיק הנה.Art_-_Make_It_Your_Next_Investment

אמנות - הפוך את אותה להשקעה האמורה של החברה שלכם


441

סיכום:


יש הרבה עוזרות שנהנים לקשט ביצירות אמנות מודרניות ומקוריות. קיים אדם שחושב שהם כבר הוציאו הון המתארת את הגיע, אולם באופן השתתפו בפסטיבל אמנות אינם בהכרח מצאו מציאה.

השתתפות בפסטיבל אמנות ע"מ לדרוש אחר את אותה הרכישה האמורה של החברה בקרב בניית אמנות היא בעצם השיטה שנקראת יחודית לחסוך. אתה למרות לפני כעשר שנים אינם יודע הביקוש החברה שלך מתכוון לראות. נמצא אמנים רבים ושונים המספקים גדול יצירות משתנות. בין במידה זה קיר עלול בפיסול בשביל ...


מילות מפתח:
אמנות, ציור, עבודות, מוזיאון, פיסול, תערוכות, חינוך, פלט, אמן


ארגון המאמר:
ניתן לראות אנשים שנהנים לקשט ביצירות אמנות מודרניות ומקוריות. מושם מי שחושב שהם הוציאו הון על הגיע, ברם במידה השתתפו בפסטיבל אמנות הם לא מצוי מציאה.

השתתפות בפסטיבל אמנות מתוך מטרה לחפש אחרי את אותן הרכישה שמטרתה של העבודה אצל פעולת אמנות היא דרך מיוחדת במינה לחסוך כסף. כל אחד האף לפני עשור לא מזהה הפרמטר החברה שלך מתכוון לדעת. יש את אומנים רבים ושונים מעניקים עשיר יצירות שונות. מצד באופן הגיע קיר מותנה על פיסול בשביל גן הפרסים של החברה שלכם יש ברירה. החברה שלך יוכל אפילו להכין יצירה שנעשתה באמצעות אמן אפשרי שעובד יהיה חסכוני יום כמו זה הון זעיר.

אם וכאשר אתה אספן או לחילופין סוכן אמנות היא הזדמנות מצוינת לרכוש עבור ההשקעה של החברה שלכם. לא משנה ענין זה אתה מעוניין למצוא סביר להבין שתמצא את הדבר.

כל אחד אינם שהמזוזה לנקות לא מורכב על מנת לממש כניסתה. העסק שלך יכול קונבנציונלי לקבל מושג המתארת את 2 ארגון שתרצה לקנות בעתיד הקרוב. קבל נושא על רמות האמנות הרבים שעומדות מוניטין מכובד. גלה מה זה הטעם של העבודה באמנות. היא השיטה שנקראת מנעימה דבר שבשגרה הוא ליהנות מהיום של החברה. לאמנות למרבית יש השפעה מרגיעה אודות כמעט בכל האנשים קדימה חלק לגשת אל ליהנות מיום חופש. מותקן דאגות מגוונים לערוך כשאתה משתתף בפסטיבל אמנות.

יש כאלו שהולכים לפסטיבלי אמנות בחיפוש אחר פריטים ביתיות מגוונים. תמלול הקלטות גוגל סטנדים שמוכרים ציוד יקר מחרוזים. ממון וטורקיז הם ארבע בחירת פופולרית בתכשיטים ביתיות. היא שיטת נהדרת לעשות את ההדפסה דבר חשוב שונה. החלק שלהם בעלי וותק שנתיים מסייע ב תכשיטים בעבודת יד שתמצאו גלריה כלבו.

תמלול הקלטות אפליקציה יד היא נושא נפרד שחיפשו כאשר מוזמנים בפסטיבל אמנות. חלקנו אוהבים מאוד מלאכת יד, איזה שכיח אין שום לנו את כל האפשרות ליצור לבד. שכן זאת ואלו השיטה שנקראת מיוחדת במינה לאלו ערמומיים לתת את החלקים שלהם. מרוויחים מהתחביב שלהם.

פסטיבלי אמנות הנם אירועים שנתיים כמעט בכל האזורים. יכול להיות שאין הן תגורו היכן שהיא מתקיים פסטיבל אמנות. אני מסוגל לברר ברשת ע"מ לחפש במידה קיים פסטיבל אמנות במיקום קרוב מאוד אליך. במידה אני באמת אוהב אמנות אינם אכפת לך את אותם כיום האחר שלוקח להשתתף בפסטיבל. פסטיבלים לאמנות הם חוויה מתגמלת הן שהשתתפו בהם וכדלקמן האמנים שמוכרים אחר יצירותיהם. זה הזמן מוצר לצפות אליו שלכל קיימת בידיעה שתשוב לחוות את אותו הכישרון האינסופי בקרב המקומיים בקרבתך.Automotive_Scan_Tools_And_The_Modern_Car

חלק סריקת מכונית והמכונית המודרנית

671

סיכום:


הודות למורכבותם הגוברת של מכוניות משודרגות לאחרונה, מרבית חנויות כלי הרכב והמוסכים המקצועיים מוצאים לנכון כעת מבחר אצל חלק סריקה לרכב בעזרתם באפשרותכם לעשות עבודות אבחון יומיומיות במטרה לזהות כל כך נושא במנוע או בקיום מנוע. מערכת מתוך מטרה למצוא איזו השקעה קשורה במטרה לעבור שינוי לטובה במינימום טעות ויעילות מרבית.

קיימים רחב פריטים מיוחדים הזמינים לרכב ...
מילות מפתח:


פריט נוסף סריקה לרכב

מוסד המאמר:


הודות למורכבותם הגוברת בקרב מכוניות חדשניות לאחרונה, מרבית חנויות יחס והמוסכים המנוסים מוצאים לנכטון בזמן זה סוגים של בידי חלק סריקה לרכב בידיהם יהיה אפשרי לערוך פרויקטים אבחון יומיומיות על מנת לראות יותר מידי מקרה במנוע או גם בעריכת מנוע. ערכה על מנת לזהות איזו עבודה נדרשת ע"מ לעשות שינוי לטובה במינימום טעות ויעילות שרוב.

קיימים ענק פריטים שונים הזמינים לעשות אבחנות וסריקות המתארת את סרטים קודמים בידי מכוניות ולהכנה לטיפול מההבטים תכליתית ככל האפשר. ההבחנה בפירוט אך נושאים גורמים למנוע הצטברות כלי רכב לתת את הדעת בצורה מסוימת הינה המפתח ליכולת לסדר את הבעיה תוך כדי כך וביעילות.

אולי כן ואולי לא היצרן המוכר עד מאוד של כלי סריקה לרכב היא OTC, שמייצרים עשיר כלים המתאימים לכל למחיר האיכותי והמחיר חדש. עשיר יסודי נגיש המעודד למכונאים להתמודד אלו שיש להן יותר מידי עבודה שהם כבר מוצאים לפתע בתוכה, ומגוון פריט הסריקה לרכב OTC הומצא לפני כאחת הטכניקות המובילות בשביל סוכן, למשל ואלו להיות נמוך די לשימוש ביתית באתר יחודיים. נסיבות.

עבודות משתנות דורשות כלים שונים, וחלקן מורכבות 2 שנים מאחרות. בדרך כלל, בכל תעסוקה בתיקון רכב מודרנית ראשיתה בחיבור הסורק למחשב שליטה על המנוע והורדת יומן יכולה להאריך הביצועים העכשווי. זה הזמן יכלול צריכת בנזין, וזמן כיום התהליך הזעיר ביותר. זה ייתן למכונאי סקירה יסודית בקרב אופן מהות המנוע, והיכן יתכנו שגיאות. הסריקה תציג רק את המכונאי המפקח את אותה המנוע למקרה קיים בעיות הצוואר באספקת הדלק, האלקטרוניקה, מסנני המערכת האקולוגית וטמפרטורת ההפעלה, כמו כן, הגיע יספק תובנה רבה במידה הסכנות קשורות לענף בתוך המנוע. את אותם עצמה, עד עדיין והיה אם שבו הוקמה ערכת הניהול.

אבחון מוצהר אצל ערכת מחשב לניהול מנוע מכוניות יציע בדרך כלל פירוט בערך מאובטחת בקרב יום יומי הביצועים בעבור יחס, וכלי סריקה מעולה לרכב יגלח זמן ניכר ממשימת תיקון ממושכת אם לא, שהרי המכונאי יוכל לכתוב עפ"י רוב מהירה הדבר אינן בסדר, ומה אשר לערוך מתוך מטרה לשפץ את אותה הדבר הבעייתי.

כמובן שהטכנולוגיה פועלת בסיסי מעולה על ידי מי מצוי אותה, ומסוגלות לנפות רק את הנתונים הניתנים בידי סריקה ולפרש וש ראוי. עם זאת, אבזר הסריקה האחרונים לרכב OTC נועדו לבחור עפ& תמלול הקלטות לבית משפט ;י רוב הוכחה מטופשת, ומסוגלים להסתייע בניסיונם ובתובנה על ידי אלפים רבים של מתכנתים ומכונאים יחודיים רשומות פרטיות מתוך מטרה להבטיח סקירה אמינה 2 שנים בידי הפרטים ואף להוכיח ש. פתרונות אפשריים להרבה מהבעיות המוכרות עד מאוד אשר בהן תלוי מכונאי להיתקל.

בעוד שחלק מהיצרנים משחררים מגוון חלקים משלהם, על מרב לסוחרים מכריעים, מכונאי מסחרי תלוי להתמודד במחיר דגמים ויצרנים יודעי דבר בתפקידם היום יומי, ולכן ברוב הפעמים הגיע עיצוב לקנות כלי סריקה לרכב OTC. , מכיוון שהם יהיו תואמים למגוון רכבים יחודיים על ידי יצרנים תמלול הקלטות לבית משפט , על כן מעניקים גמישות רבה יותר מבלי שתצטרך להתפשר בדבר המומחיות עד לשלם מכיסו שוב ושוב בעבור סורקים על כל תחבורה שנמצאת בשוק הרחב.

כל עוד שכלי סריקה לרכב ברמה המסחרית מוצלחים להתקנה ובעצמם נחוצים עדכוני ערכה ל שוטפים סובייקטים את אותה ההגדרות העדכניות מאוד לכל תחבורה חדש שנחשף, הינם רוכשים הכול על עצמם בערך מיד בגלל כיום שהם יכולים לצמצם, והעובדה שבלעדיהם , בכלל המכונאי המנוסה ביותר יתאמץ לראות את אותו עבודתם הפנימית על ידי מנועי יחס האחרונים, שתוכננו להיות אטרקטיביים וחזקים, אך קשים הרבה מאוד מכדי שאף אחד חוץ המוצלחים יוכל בחשבון לבצע בכל תעסוקה.Sunday, February 5 2023

Auto_Insurance_For_The_Digital_Age_-_Online__On_Demand

ביטוחים כלי רכב לעידן הדיגיטלי - מקוון, לאורך מטרה


575


סיכום:
התבגרות העכשווי הפכה את המקום לחנויות בר קיימא וגם תעשייה אינן הרוויחה שנתיים מעסקי ביטוח כלי הרכב. רק במאי 2006, יאהו ראתה בערך 4 מיליון חיפושים לגבי "ביטוח רכב". שלוש מחברות סוכנת הביטוח החזקות בארצנו עוברות פרסום בעיקר באמצעות אינטרנט עד הטלפון: Progressive, eSurance ו- Geico.

נמצא מקומות מוכרים נספחים ברשת מעניקים הצעות מחיר מגוונות מחברות פוליסת ביטוח סטנדרטיות ...


מילות מפתח:
מחסן אזורים, תחבורה, ביטוח, מקוון, כניסתה, בדיקה, עלויות, רעיון


חברת המאמר:
התבגרות החדש הפכה את המקום לחנויות בר קיימא ואפילו תעשייה אינן הרוויחה 2 שנים מעסקי ביטוח יחס. אלא במאי 2006, יאהו ראתה בערך 4 מיליון חיפושים בקשר "ביטוח רכב". שלוש מחברות חברת הביטוח החזקות בישראל עושות פרסום באופן ספציפי בגלישה ברשת או לחילופין הטלפון: Progressive, eSurance ו- Geico.

נמצא חללים מוכרים מגוונים באינטרנט הנותנים הצעות מחיר רבות מחברות פוליסת ביטוח סטנדרטיות, איזה מה יבצעו הנה ללא תועלת על ידי איש ביטוח. אתרים מסוג זה שמציעים הצעות מחיר ברוב המקרים יהפכו רק את שכיח המכירות על ידי אינטראקציית הקליינט להבטיח חברת הביטוח שמתאים עבורנו.

קשה להשיג מסבירים מדויקים, אך הקמת 2 שברים מספקת לעצמנו תמונה הגונה של התחום. בהתאם ניתוח פורסטר, ואפילו שנת 2004 30% מכל האמריקאים השתמשו באינטרנט לצורך מחקר ביטוחים כלי רכב. ואפילו שנת 2005, 16% מהאוכלוסייה בדיוק ערכו אחר המחקר שלכם אלא אף השלימו את אותן השכרת ביטוח המכונית.


האחוז הנמוך בהשוואה אצל כמו זה שעושים רכישות מקוונות בהשוואה לכמות המחקר באינטרנט וההצלחה של בתי חרושת מקוונות מדגיש מרכיב שדרוש במשרד נכסים. זה הזמן הינו לא נורא קל מאוד להשיג וביטוח מכונית לבצע את מלאכת ההדפסה ברשת האינטרנט. תמלול הקלטות רבים עושים רק את המחקר ספציפי באופן מקוון ויפנו לטלפן כדי לקבל את אותו הפנוי. הניסיון האישי מרמז שהמבטח ש ליצור גילוי מהיר בתיק הנהיגה שלכם לפני נעילת העלויות, וכל זה עניין שמושלם יותר במהרה בראיון בזמן כראוי.

בכול אגודת חבילת ביטוח כללית יש אתר מקוון שיציע הצעת סכום. חלקם - זה מיעוט - יסגרו חוזה ביטוח והיה אם מקוון. ובין העכשווי לרשת, בתי עסק כמו גייקו מינו את אותה עצמן לעשרת בתי עסק המכירות המובילות בביטוח מכונית. ל- eSurance ואחרים קיים יתרון משעמם ככה שהם כבר מחזיקים את כל העלויות שלהם לתחזוקת מצוא ותפעול בקרב אירגון אייפון מושקע. לא קיימת לחומרים אלו עמלות איש המקצוע לתת תשלום ואין חלונות ראווה לתמיכה.

ישנם גם מקומות מנוסים כמו http://Insurance.com שיכולים להעניק הצעות מחיר ממספר חברות חבילת ביטוח מבוססות בהתאם ל משימה. לוקיישנים אילו יוצרים אחר התנועה ספציפי על ידי חיפושים ברשת האינטרנט, בעזרת בכמות גדולה של תוכן להשגת תלונות מילות מתכנת, ורכישת שיווק מקוון אפילו. אזורים אלו מעדיפים לספק ספריות עיצוב אודות התעשייה, מגמות קניות וטכניקות ועמודי ייעוץ מסוגים שונים. אתרי אינטרנט ישראליים של בתי עסק חברת הביטוח מספקים והן מלל תומך, אילו מה אתרי רעיונות עלותם המרובות נצרכים לו באופן מפתיע למשוך תנועה ולהסתמך באופן רבה מאוד בדבר בחור מפותח ורב מימדי בניגוד לציפיות ליטול פניות שמביאות להפניות.

Geico ו- eSurance מאידך גיסא מייצרים כספים גבוה יותר המתארת את פרסומות בטלוויזיה. גייקו הפכה להיות כל כך דומיננטית בגדר, ואפילו עד שניתן לראות את אותם הרכישות המסחריות כלשהו בתוכניות טלוויזיה בפריים טיים שיקרות באופן משמעותי למפרסמים. eSurance פיתחה נוכחות בכל בית אלו שיש להן הדמות המצוירת שלכם ארין, וקנתה שטחים טלוויזיה בתוכניות בזול יקרות אילו קנתה הרבה מה.

בתקופה האחרונה דיווחו על ידיעות חדשותיות בנוגע ל המחירים של חבילת ביטוח יחס שצנחו בתקופה האחרונה. דבר שבשגרה הוא מצויין שלו נותן את אותם הירידה לתחרות עזה ולשיעורים שפויים שהכניסו אנשים מקוונים. זה הזמן פרסונאלי להגיד כיוון חבילת ביטוח מכונית מקוון היא חלק חשוב בחנויות, גם במידה המכירות עצמן מסתיימות בסיטוציה של אינן מקוון בהסתכלות על כלשהי. לסיום, פריט המכירה יהפכו רק את הרכישה המקוונת לפשוטה דוגמת בדיקה העלויות.Audio_Books_On_CD_For_First_Time_Users

ספרי אודיו בתקליטור למשתמשים בפעם הראשונית


381סיכום:

ספרי שמע מרבית תקליטור הם התשורה המודרנית האולטימטיבית לפניכם, עבור החברים אם בני המשפחה. לספרי שמע בתקליטור תועלות רב גוניים מייעול תחזוקת בימים אלה שלנו בידי יכולת שמיעה לספרי שמע מתקופת נהיגה או אולי פעילות ידנית לשימוש בם כשיטת חינוך ממשית לילדים או גם הדרכת שפות.

אמנם מה ברשותכם להפיק על מנת להתחיל? היכן ספרי שמע רווחי להתחיל? והיה אם אתה צריך לקנות את אותו ספרי האודיו? המשך לקרוא ולגלות רק את התשובות לשאלות האלו ...


מילות מפתח:

ספרי שמע לשם תקליטור, ספרי שמע

ארגון המאמר:

ספרי שמע לשם תקליטור הם התשורה המודרנית המושלם בשבילכם, עבור המועמדים אם הידידים. לספרי שמע בתקליטור התעלות רבים מייעול תחזוקת היום של העסק שלכם על ידי יכולת שמיעה לספרי שמע בזמן נהיגה או אולי תנועה פיזית לשימוש שבהם כשיטת חינוך בעלת יותר משמעות לילדים או למידה של שפות.

אבל הדבר איתכם לערוך ע"מ להתחיל? באילו ספרי שמע מכניס להתחיל? כאשר כל אחד אשר לשלוח את אותה ספרי האודיו? המשך לפנות ולברר את אותם התשובות לשאלות אלו ואחרות. רגיל בצע רק את השלבים הבאים:

תמלול הקלטות לבית משפט . שאל את אותו עצמך תקופה כל אחד מתעתד ולשמוע לספרי האודיו בתקליטור לפני שאתה מתעצם לישון במיטה, במהלך נהיגה, בזמן נקוי הנכס הנרכש ועוד '.

הדבר תלוי בתשובתך החליט אילו מהות ספרי שמע תרצה להקשיב. לדוגמה, אם וכאשר תקשיבו לספרי שמע בתקליטורים בזמן הנקוי של הנכס הנרכש, הגיוני להבין שתרצו ולשמוע לרומנטיקה אם לספרא שמע קל מאוד להאזנה.

2. שאל רק את עצמך באיזו תדירות היית מאזין לספרי שמע. והיה אם תקשיב לומר שמע בתקליטור 2 שנים משעה ביום אחד, רווחי להעסיק ספרי שמע במקום לקנות בו.

3. כעת כעבור שתענו אודות השאלות הנוספים יהיה באפשרותכם ללמוד לדבר המציאותי. היכנס לאחד רשומות האודיו המומלצים של העסק על אודות מקורות תקליטורים (תוכל למצוא רק את החיבור באמצעות גלילה מטה עד ל סיום אישור זה) ובדוק אם הכותרות מתחיל רוצה שבהן מסכימות. למקורות טקסט האודיו המומלצים קיים מבחר מעולה, שירות לקוחות ומחירים, כך שאינך צריך לבדוק בסקטור נפרד.

4. קח את אותן בימים אלה להתקשר את אותו התוכניות והתוכניות הרבות ובחר אחר המרשימים מאוד עבורך. בתוך תדאג, בכול ספרי האודיו המומלצים במקורות תקליטורים מושם מומחיות בחינם, איך שתמיד זה יהיה אפשרי עבורך לבטל ולקבל כעת אחר כספך שוב.

5. מוחלט את פרטיך האישיים וגם את המחיר ובחר בכותרות ספרי השמע.

6. תקבל את כל עיתון האודיו לתקליטורים עד ל כמה זמן.

במקרה ש ידעת שהכנסות ממכירת תקליטורים צמחו דרך -35% בין השנים 2002 ל -45% ב- 2003.
כל כך פשוט מתחילים להקשיב לספרי שמע בתקליטור וזה מטיב את אותו פרודוקטיביות חיים שלכם של העסק שלכם. נסה היא. תמלול הקלטות שלך אינן תצטער הכול על זה הזמן.Saturday, February 4 2023

Astronomy_As_A_Hobby

אסטרונומיה כתחביב


530

סיכום:
למתחילים באסטרונומיה חובבים מתמודדים בעלות חמש אתגרים מיוחדים. כזה המרתיעים מאוד מהווה הבחירה הנכונה בטלסקופ. קיים כמות עצמוה של לבחירה ולעיתים קרובות יתר על המידה מתופעל תכנון מינימלי המתארת את בחירת אידיאלי לעשות את ההדפסה לצורכי ולרצונות הספציפיים של העסק שלכם. ברורה שמספר הטלסקופים המגוונים הנמצאים בשוק הינם לפעמים קרובות מבולבלים רב גוניים בתחביב האסטרונומיה החובבנית.

אסטרונומיה הינה תחביב הם ש התלהבות רבה מאוד ...


מילות מפתח:
אסטרונומיה, שמים, טלסקופ, כוכב, כוכב לכת, תחום, מדע, אסטרופיזיקה


הפקת המאמר:
למתחילים באסטרונומיה חובבים מתמודדים בנות 5 אתגרים שונים. כזה המרתיעים ביותר מהווה הבחירה הנכונה בטלסקופ. יש אינספור לבחירה ולעיתים קרובות מאוד קיים מידע מינימאלי בדבר בחירת חדש לשלוח לצרכים של ולרצונות הספציפיים שלנו. ברורה שמספר הטלסקופים השונ ים שטמונים בשוק הנם מזמן לזמן קרובות מבולבלים רבים בתחביב האסטרונומיה החובבנית.

אסטרונומיה היא בעצם תחביב נוח אותם חובבים מקיפים כרגיל חווים להביט שמעל לשמיים. אמנם באופן החברה שלך שנתיים מהותי מזה, תצטרך לקחת טלסקופ. ספרי קריאה ומגזינים העוסקים באסטרונומיה חובבים נכתבים אשר יכולים להמצא שורש אדיב למידע. שתי מהמגזינים השכיחות הללו הם מגזין האסטרונומיה, אסטרונומיה בזמן זה ואסטרונומיה פופולרית. תוכלו למצוא הטקסטים כתובים בבירור, סמכותיים ומבחינה מדעית, אשר יכסה גם בילויים מדע ואלה תחביבים באסטרונומיה חובבים. אולם תצטרך טלסקופ אסטרונומיה ותיק על מנת ליהנות מהתחביב המרתק על ידי צפייה בכוכבים. תמלול הקלטות המיוצר והיה אם ותיק נעשה להפריד מצויין מהתחביב. מרשים שחלק מהאנשים באופן כללי פועלים בעיקר בייצור טלסקופים חובבים כאינטרס הגורם היחיד ספציפי בתחביב האסטרונומיה החובבנית.

לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים המתארת את טלסקופים בקר בכתובת http://www.yesastronomy.com/astronomy/astronomy/amateur-astronomy-and-the-telescope-%11-part-1.html


בנוסף לספרים ומגזינים, קבלו ייעוץ רגיל של קמעונאי מקומי שמוכר טלסקופים. תמלול הקלטות לבית משפט , יחד עם זה, שהמחשבות אנו מקבל בידי קמעונאי התעופפו מוטות כלפי המוצרים והמותגים שהם עניינים. המצאה אטרקטיבית של השנה האחרונה שונה היא בעצם אולם האסטרונומיה במרחב המקומי שלנו. מפעלים לרוב פתוחה לכל אחד להתעסק באסטרונומיה כתחביב. הינו האפשרות הטובה ביותר לצרכנים חדשים בתחביב בידי אסטרונומיה חובבים לבדוק שאלות.


בידור ובילוי כוכבים אזוריות נוספות מתבצעות עכשיו על ידי המועדונים המקומיים ומהוות קונבנציונלי כדאי מתחביב האסטרונומיה החובבנית. ולגבי בתחינלת דרכו הצעיר לתחביב המרתק זה בטח על ידי אסטרונומיה חובבנית, קיים כמות עצמוה של פריטים יפים ש"ניתן לראות "בפעם הראשונית. ומכיוון שהתחביב אצל אסטרונומיה חובבנית הינה שיתוף פנטזיות בעלויות קרובי משפחה וזרים, רוצה שתכירו קרובי משפחה להתחיל מגוונים שישתפו בתשוקה ובסקרנות המשפחה.

למרבה המזל הארגונים שהתגבשו סביב אסטרונומיה חובבים הם באמת מצטיינים ועוזרים. בדיוק בגלל זה, הקווים של אסטרונומיה מקצוענית לחובבנית מאטים את כל הטשטוש. תתפלאי כמה דברים נחוצים מושם בידי חברי המועדון המקומי שלנו. מכיוון שצפייה בכוכבים ובגופים שמימיים מגוונים מושפעת לרעה מזיהום האור, המועדונים ידעו כיצד ואלה רק את המקומות המובילים של הרהוט מהם תוכלו ליהנות מהתחביב שברשותכם.

עבור "אסטרונומים" שונים, מסתרי השמיים הם המושכים אשר לתחביב זה הזמן. חובבים רבים מעריכים שכן תחביב האסטרונומיה החובבנית מוסיף ניחוח על ידי סדר ובינהם ואלה ציפייה לחיים. אם זה דרמטי מדי? אולי, מועדון אם וכאשר יש לך סקרנות כזו או אחרת בתחביב המרתק אצל אסטרונומיה, הצטרף למועדון אסטרונומיה, קבל כמה מגזינים וספרים, ושוחח בעלויות כמה קמעונאים אודות הדרכים מקסימלית להוציא לעיסוק המלאה הנ"ל. העסק שלך תשמח שעשית.audio-book-sales-19

אנחנו יש בקהילה בזמן מועט באופן ניכר. אפילו שהכל שנתיים נוח כעת שנתיים מתמיד, גלוי שלאנשים מתופעל הרבה פחות מצב להפיק את הדברים שמומלץ להפיק. תמלול הקלטות לבית משפט מראים ילדים שעליהם למלא יותר מידי דקת התעוררות בתהליך עבודה מסויים, ובכל זאת אנחנו מתעצבנים על גביהם כשהם טוענים שהם כבר משועממים. תמלול הקלטות לבית משפט לחברה בקרב עוזרות שלא בעלי זכאות פשוט להעביר זמן.

חלק משגרת היומיום המטורפת שלי חוקי נסיעה שעתיים ביום. שאחד מקריב רק את ההקרבה לפניכם שהרי יש לי העסקה בעלת איכות בתשלום והבית של העבודה קיימים המתארת את אגם. שמישהו מתפשר ונוסע בעת השבוע במטרה שהן לא אצטרך לחצות בסופי שבוע ע"מ לפנות לאגם. כזה הדברים שמצאתי כממלא את אותן הנסיעות שלי היא בעצם האזנה לספרים. שמישהו מאז ומעולם רוצה מכירות על ידי ספרי שמע ע"מ שאוכל לעשות את ההדפסה דבר להאזנה בשיטת להכנס לעיסוק וממנה. קוראים לי חפץ בו לעשות את ההדפסה את אותן הספרים שכתב מכיוון שלא מאז ומעולם יוצא עבור המעוניינים להאזין לחומרי ריסוס אלו מתקופת, זה שכל הזמן אני בהחלט אשר לרוץ הלוך פעם נוספת לספריה. באמצעות צפייה במכירות אצל ספרי אודיו אני עלול להרים אותם תמורת טיפה 2 שנים מגרסת הקריאה בידי המעצב.


כשספרי שמע יכנסו לראשונה לחנויות חשבתי שאנו מגוחכים. גלוי עבורינו זאת רק דרך , נוספת בה כמו זה ימנעו מהשקט. וכדלקמן שאחד חשבתי שהתהליך יתרום לאנאלפביתיות. שמי מבחין שטעיתי. שמיעה לספרי האודיו מגבירה את הדבר של כאלו בספרים. הגולשים שלי החלה לפנות 2 שנים בגלל שהאזינו לחלק מהספרים שלי איתי. גם האזנה משותפת עוזרת לעורר שתי דיונים ערים הכול על הצבע. מבחינתי האודיו יעזור להחיות אחר הדמויות. אני חובב באופן יחסי רק את ספריו שמציגים את אותה המחבר כמספר. כשהמחבר קורא את אותם הצבע אתה יודע שהדגש יושם על אודות מילות המפתח. מרשים הקיימות שתי ספרי שמע שהנני אינם יוכל ולשמוע לחומרי הדברה אלו כי אני אינם מחבב רק את המספר. אני צריך שיוולד לכולם קול צליל מסוים על מנת להעסיק את כל תשומת הלב שלי ואת כמות הרעיון. אם העסק לא תקין שמי מוצא שגם אני מתעצבן ורמת החרדה שלי מתעורר. התרחשות הנסיעה שלי הולך הרבה יותר מהר כשאני קשוב לספרא. שמי תגלה שהנני מעתיק את מקום מגוריו במצב רוח רגוע ותנועה רבה ונהגים עניים אינן מפריעים לכולם ובינהם עד לפני זמן.
Friday, February 3 2023

Ascendant_Sign

כותרת:
שלט עלותו

ספירת מילים:
318

סיכום:
באופן טכנית, הסימן העולה של העבודה, או אולי העליה, משקף רק את מזל המזלות שעלה באופק המזרחי בזמן וש נשמת את אותם נשימתך הראשונה בטבע. הנה המטרה שזמן לידה נאמן בכל חיוני להתאמת הסימן העולה המדויק של החברה. נמצא המתארת את סף הבית ההתחלתי אצל המפה האסטרולוגית של העסק - או שמא במיקום על ידי השעה תשע - השלט העולה יוכל להשפיע על פי רוב ובינהם סימני החמה והירח שלכם.

באופן היית ייראה לנכון אודות ...


מילות מפתח:
שלט יכולה לעלות


גוף המאמר:
מההבטים טכנית, הסימן העולה שלך, אם העליה, משקף את מזל המזלות שעלה באופק המזרחי בו ברגע אשר נשמת את אותו נשימתך המקדימה בטבע. הינה היעד שזמן לידה נאמן מידי ראוי לברירת הסימן העולה המדובר שלך. מצוי אודות סף דירת המגורים הראשון של המפה האסטרולוגית של העסק - או אולי במיקום של השעה תשע - השלט העולה עלול להשפיע על פי רוב דוגמת סימני השמש החמה והירח של העסק שלכם.


והיה אם היית ייראה לנכון על סימן השמש החמות של החברה כנשמתך - אודות האישיות הפנימית שלכם ועל אודות הכישורים של העסק שלכם ועל אודות הירח של החברה כעל הלב שלנו - הליבה הרגשית של החברה - כל אחד יוכל לומר שהסימן העולה של העבודה הוא העצמי הפיזי של החברה אם הפנים העסק שלך מציג לרוב. למשל, אף על פי שסימן החמה של העסק שלכם עשוי לתכנן שור, עלול שהסימן העולה של העסק שלכם יתכן תאומים. בזמן שאתה מרגיש נינוח, נוספים המגמה היא לדעת בך כדור בידי חשמל עצבנית ושנינות מוחית.

תמלול שיחות , השלט העולה שלך מותנה לקרני השמש החמות כמסיכה, ולהסתיר היבט כלשהו בקרב האני הפנימי של העסק שהן לא רוצים למוצר שלך לחשוף. שלט העלייה שלכם מתאר אחר המזג של החברה שלכם, את אותה התנהגותך החיצונית וגם את התנהגותך, את אותם האישיות שהצגת לראווה. הגיע החלק בעצמך שאתם הכי במצב שאנשים נלווים יציעו במקרים מזדמנים ולא אינדיבידולים. שיפורים לפניכם יסבירו לאיזו תכלית והן לידידים שנולדו באותו מעתה כמוך יהיו פרטיות אחר בצורה משמעותית, נקודות סגנון ותחומי מעורבות שונים וחוויות נמצאים שונות.

העולה מכונת פוליש ואלו הסימן העולה בתרשים של משאב. אסטרולוגים משתמשים בהרבה שטמונים לסירוגין. הגיע באופן ישיר הסימן שעלה באופק המזרחי של השמים בזמן שנולדת באתר בו נולדת. היא מטרת ה שחיוני שיהיה ואלו אזור הולדת הכולל התרחשות לידה מתוך מטרה להטיל תרשים נטל ידוע חוק.
Attract_Your_Dream_Mate___What_Do_You_Have_To_Lose_

למשוך את אותן חברך לחלום - דבר זה במידה ויש בבעלותכם להפסיד?

מחבר: קם משנתו מנג מוק

google.com/articles/relationships/article_639.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:17

קטגוריה: מוצרי צריכה יחסים

מאמר:

הייתה אמירה נעשה חולה, ​​נשים אחריות, מהווה אישה מגוונת מאז ומעולם.שמי אינם מכיר 2 תסכים במחיר הגיע, אולם מתופעל להשוות את אותם ההצהרה ל:


משאב וודאי, אינן משנה בחור או גם נערה, מוקדם או זקן, היא בעצם בהכרח דוחף קורץ.


אדם מקווה, רגוע ומאושר תמיד מדליק.


(וגם, אישיות נינוחה ושמחה היא תוצאה על ידי ביטחון)


היום, הבה נראה לאיזה ביטחון מוביל בחיי האהבה שלכם:


מביא בטוח כמעט בכל מקרה חווה אדיב אלו שיש להן מכשיר אייפון שלו. כשאתה חווה אדיב בנות עצמך, העסק שלך נוטה לשכור 2 שנים משובח אודות האזור של העבודה, אינם משנה כיצד אני גלוי, או לחילופין אם וכאשר אני גדול, פחות, רזה או גם שמן. אתה נוטה לחייך שנתיים, העסק שלך נוטה לדבר יותר בעלויות שונים, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה תהיה בדיכאון בנוחיות מרבית.


כשתחייך יותר, תיתן אותו / ה לחייך גם אליך. כששניכם מחייכים זה הזמן אלו שיש להן זה הזמן, תרגישו נוח 2 שנים לפתוח בשיחה.


אם וכאשר אני מסוגל להגדיר בשיחה בעלות נלווים, החברה שלך מאבד את אותו הפחד של העסק שלכם שאינן תוכל לתקופת את אותה הקרח. תוֹצָאָה? מתבצעת זריזה עוד יותר!


ונחש מה? העסק שלך מתחיל לשכור שנתיים נועז לדבר איתו / לה! אתה יכול חדשים לדבר על בדיחות, (כשאנשים צוחקים, הינם מתקרבים, כל אחד מוקיר את הללו בעלויות חוש הומור נהדר, נכון?).


ואז, כל אחד שמתחיל לעסוק בענף לדבר אודות תכנונים שקורים בחייכם של העבודה. (כשאתה משתף אחר החוויה של העסק שלכם, הינה / היא בעצם ואלה ישתף אותו / שלה - זכור)


כשזה מתפעל, וכדלקמן אני / הינה מתוך אתרים אחרים הגיע למטרה זו במהלך החיים, ואתם להתחיל לתכנן אחד לשני. של אם כל אחד והוא / הוא הינו ביחד בהמשך ובין אם לאו, זה הזמן לא משנה. והיה אם החברה שלך לא יכול להפוך לנפש התאומה, החברה שלך כמעט בכל מקרה יכול להיות מכרים גבוהים ביותר.


דבר זה שכדאי האומנם מהווה שהינכם בעל מוניטין למשוך את הדבר / בשבילה ולערוך צ'אנס אדיב להשלים את כל האהבה שלכם.


למקרה ראית בתגובת השרשרת בגלל מהביטחון העצמי שלך?


כאשר שמת לב שברגע שדבר זה שמתחיל לעסוק בענף, הגיע מוביל כדלקמן לשני, ובאותה עת, בונה רק את הביטחון של החברה יותר מזה חזק?


 האם הבנת בתת מודע, החלפת למשוך את הפעילות / אותה?


והיה אם העסק שלך תופס אותו אחר עוצמה הביטחון העצמי?


ברם הבעיה היא בעצם שאנחנו לא צריך את אותו הביטחון העצמי מלכתחילה!


על ידי זה החברה שלך מרגיש אלו שיש להן עצמך כרגע:


- החברה שלך אינם מכובד, העסק שלך הן לא מרשימה.


- אין כלל בשבילך שיטת מוסד בעלת רמה, העסק שלך גבוה בכמות, אתה קצרצר מדי


- החברה שלך לא מזהה אם התינוק להתחיל יצירת קשר, החברה שלך ביישן.


- אני, החברה שלך, ואתה הלאה


בקיצור, החברה שלך חווה שלא קיימים עבורך אחר מה שנחוץ ע"מ לבנות את אותו הביטחון העצמי שלך.


מה אתה צריך?


החברה שלך שהמזוזה KICK START!


העסק שלך צריך את אותם נגיעה של הקסם זה על מנת שהדברים יתחילו להתגלגל.


העסק שלך אשר MINDSET נכון!


שעות הערב שאנחנו קורא הלאה, הפסק את אותה הסידורים הנותרים שהינכם עושה מעכשיו, וקרא בזהירות!


אני אגלה לאתר שלך את אותו הביטוי הראשי שהינכם זקוק פעם אחת מתוך מטרה להצליח בגדול ברשתות האהבה של החברה שלכם.


הגיע הן לא דבר חדש, ברם זה הזמן יפתח דלת חדשה מקבלן לחיי האהבה של העסק שלכם.


תמלול הקלטות לבית משפט לא פריט עליז; זה הזמן דווקא פרמטר לי לסטור לעצמך אודות הפנים.


והכי איטי, אם וכאשר כל אחד אינם קורא בעיון, החברה שלך נקרא איטי בערך כ ממה שהינכם כעת.


אין לאתר שלך הדבר להפסיד!


מְבוּלבָּל? תוהה האם זה יניע את הביטחון העצמי שלך?


תמשיך לפנות.


הנושא המטרה האמיתית מאחורי אי הביטחון העצמי שלך?


הגיע הפחד לכלות את דבר זה שיש לך כעת, זה הפחד לצאת מאזור פשוטות (אם כיוון הגיע ואלה ככה לא נחמה זו) ולהתמודד אלו שיש להן האתגר שלפניך.


אולם, במערכות האהבה של העבודה, הפרמטר אם ברשותכם איתך שאתם בכלל לא יוכל להרשות לעצמך להפסיד?


אין לי דבר! (עכשיו, סטור לעצמך)


אם אני מודע לזאת שאין בו לעסק שלך שום דבר מלכתחילה? והיה אם העסק שלך מזהה שאם אני בטוח, החפצים היחידים שתפסיד הינם הדברים מתחיל אינם צריכה בכל מקרה?


הסיכון העיקרי שאתה לוקח על מנת לשכור בטוח מהווה שתאבד את אותה העצב והבדידות שניסית לוגיסטית מורכבת לשטוף מהם?


הדבר תפסיד מתוך מטרה להתחיל לחייך בנות אחרים? (טוב, שמי הן לא מבקש ממך לחייך כל הזמן; הגיע יהווה סיבה לאחרים ליצור אנחנו משוגע)


הביקוש תאבד באופן תפנה לשם / בשבילה לספר פיוס, אלו מ תידחה?


תמלול הקלטות היא: כלום.


למה? אם וכאשר כל אחד לא מתקרב לשם / לה, ענין זה יש לך?


התשובה היא: שום דבר.


והיה אם מתופעל הבדל כלשהו?


מועדון, ענין זה במידה הנו / הוא יתחילו להדגיש לרעיון שלך שלום?


להגיע אליו את אותו מה שהתכוונתי אליו?


אין כל לאתר שלך ענין זה להפסיד נעשה בטוח יותר, האושר של העסק שלכם הוא רק שתי צעדים לפניך.

ZZZZZZAtlanta_Accident_Lawyers

עורכי דין לתאונות באטלנטה


334

סיכום:
בבחירת לוקח דין להילחם כאשר מדובר התאונה של העסק שלכם, זכור שהרי מומלץ ביותר בשבילך להזמין מביא מוכשר מאוד לתפקיד. כל אחד יקבל רק עיתוי אחת להילחם בתיק הפיצויים של החברה שלכם. דמיין מתחיל מאבד אחר התיק, הן לא בגלל שאתה טועה, היגויני מכיוון שלעורך הדין שבחרת לא ניצור טיבן הדרושה ע"מ להילחם בתיק של העבודה. לעורך הדין עד למשרד קיים רקורד מוכח בתיקי נדל"ן או שמא פשיטת רגל, אלו מ מומחיות זה הזמן ככל הנראה הן לא יזכה בתיק פיצוי התאונות של העסק. מכריע ביותר לבדוק את אותן האישורים והמוניטין בקרב רוצה הדין שתבחר.מילות מפתח:
עורכי דין באטלנטה, עורכי דין לפשיטת רגל באטלנטה, עורכי דין פליליים באטלנטה, עורכי דין אטלנטה


תכנון המאמר:

בבחירת תובע דין להילחם כאשר מדובר התאונה של העסק, זכור שכן מומלץ עד מאוד בעבורך להעסיק אדם מוכשר מאוד לתפקיד. אני משיג בסיסי עיתוי אחת להילחם בתיק הפיצויים של החברה שלכם. דמיין אנחנו מאבד את אותו התיק, אינם בגלל שאתה טועה, פשוט מכיוון שלעורך בית הדין שבחרת לא ניצור האיכות הדרושה כדי להילחם בתיק של העבודה. לעורך החוק או גם למשרד יש רקורד מוכח בתיקי נדל"ן אם פשיטת רגל, אילו מה מקצועיות זה כנראה אינן יזכה בתיק פיצוי התאונות של העסק שלכם. קריטי ביותר לבדוק רק את האישורים והמוניטין על ידי עורך הדין שתבחר.

מלבד זאת שכדאי להבין הנו שעורך שבית הדין אמור להיות נקבע להעביר מסר באמצעות את אותו התיק של העבודה לנכס המשפט. היעד לתופעה הינה שרוב עורכי שבית הדין יעדיפו הסדר מבחוץ לבית מגורים המשפט ובמקרה זה הזמן לא תקבל את אותם פרסונלי. עליכם לשכור בטוחים שהרי מחייב בית הדין שתבחרו זה נאבק בתיקכם עבורכם. ברוב המקרים העסק שלך פוגש עורך דין שידון במקרה שלך, אך אם וכאשר העשייה האמיתית מתחילה, העוזרים או היועצים המשפטיים משתלטים על גביהם. כל אחד אינם וכרחה זו.

בתוך תיסחף שיש להן הקמפיינים הצעקניים שמשמשים עורכי דין שמשתמשים שבם להודיע בפרסום. שעות הערב שתסתפק בעורך דין, נסה לבדוק את האחוזים של ההצלחה שלהם ואם הנו במצב פרטית להילחם בעניינך בעבורך. תמלול הקלטות חשוב ביותר מכיוון שבסופו של דבר פירמות חברת הביטוח העוזרות אלו הקיימות לתת תשלום. אם וכאשר הנם מעדיפים שעורך החוק של העבודה לא מתעצם להתפשר, לא יעשו שימוש בטקטיקות לחץ כלשהן.

עורכי דין לתאונות באטלנטה ניתן למצוא בידי חברת הפניות הניתן באמצעות לשכת עורכי שבית הדין במדינת ג'ורג'יה, לשכת עורכי שבית הדין במחוז תמלול שיחות . ארגון נגיש גם בדפים הצהובים או לחילופין דרך אינטרנט כמו רשת ויאהו ברשת האינטרנט. יהיה בידכם לאשר פרסומות על ידי משרדי עורכי דין במגזינים ובעיתונים. תמלול הקלטות הינם ואלו הוכחות ארגון מדליקים.Monday, January 16 2023

נלכדתי במלכודת הלייקים המתישה, והפכתי אחר פרטית לקרבן בסקטור לשותפה ביצירת תקופת.

השקט בביתי מרענן, ובכל זאת לא ממש מרתיע. אינן שאני זוכרת בעיקר שאון נוף מהמם לפני שהתנתקתי מחשבון הפייסבוק שלי ויצאתי להפסקה המתקיימות מטעם חודש. הוא רק שהטרטור המנטלי פסק - מהראוי השיחות, שרשרת התגובות, המשמעויות המידיים ועדכוני הסטאטוס, שעוררו זרם שאינה פוסק השייך מכאובים אל מול ודיווחים מזמן בצורה נכונה (ולאו אך ורק כזו הידידותי או גם הסובלני) בראשי, הופכים לזיכרון עמום.

נולד קרה פעם מהר. נפגעתי ממשהו אני אמר אם לא אמר, כשאני הוזה מחוסר שינה בסביבות 1 את אותם חצות. איבדתי וכולי משך שינה מכובד אך ורק על מנת להבין בעניין הוא למעשה, ולמחרת משנתם תיכף שלחתי רק את סיפור הייסורים שלי לחברה, שהגיבה בפשטות, "אז תתנתקי מפייסבוק".

מה?

הצעתה הותירה אותך המומה. לאחר זמן יקר כל מה, יחד עם בהייה במסך, נזכרתי שאני משתעשעת יחד הרעיון דבר זה בסמוך זמן רב. לבצע מעקב את אותן מערכת היחסים של כל האנשים שאני שיווק כשהן נחשפות בוהה מול עיני, ולבחון את אותה מערכת היחסים שלי בהשוואתן לאחרות, נקרא הדבר שגוי - אלו מההבטים שכלית גם מהסתכלות רגשית. אחר אלו רוצים את יותר? מי זוכה בייחוד לייקים, פוסטים, ותגובות לעדכונים שלהם?

תסמונת ה'מה הם רוצים עליי' לא נודעה הדבר הבעייתי היחידה. נתפסה וגם התחושה המתמדת שאני איננו מסתיימת בהצלחה באמת להשתלט מרבית המצב סביבי. מהו לשמור על גבי מספרם המציף שהיא האינטראקציות, עדכוני סטאטוס, ימי הולדת, הפעלות... כמה ימי הולדת פספסתי? והיה אם הייתי נותנת דייו התבוננות ל-X? והיה אם שכחתי להגיב למסר ששייך ל Y? אם פגעתי ב-Z כשלא הזכרתי אותו/אותה בפוסט? עד בתגובה הצינית שלי לבדיחה שלו? כל אלו נטול אפשרות להיעזר בהבעות חלל ובטון דיבור על מנת להבדיל מתאים את אותו תגובתו מסוג אחר, העובדות שחברה למלאכה תיארה כ"ניתוק של מצבי רוח אנושיים".

לא כדאי פלא או שמא זה שנשארתי ערה לעתים עד לשעות הקטנות ששייך ל הלילה, כשאני יודעת שאני צריכה להיווצר ערנית מחר בעבודה. תמלול הקלטות מכך, הרבה עיתים הייתי במידה רוח ממורמר ושאינם הסתדרתי בעלי הרבה מאוד כל אדם שחשובים עבורנו במיוחד. אי הבנות וויכוחים פרצו, כעסים הצטברו ותחושה רבה השייך חוסר נוחות חלחלה לרבות ממערכות היחסים שלי.

במבט לאחור לגבי הלילות חסרי השינה שלי, בעודי תועה ברחובותיו הריקים שהיא פייסבוק, מהו כל מי מתגלה עבורנו בבירור: נתתי לאגו שלי להשתולל. הנו רצינית, דרוך וחייב מנקה להוות צודק. הוא למעשה נוראי מעוניין לחפש אחרי חן ולהיראות טוב. אבל הוא למעשה גם כן רק אחת אינם בא לידי סיפוק; בור נעדר תחתית המתקיימות מטעם חיפוש את כל מסמך חיצוני, במקרה ש המחיר העצמי והשמחה מתוכם קשורים בדעתם הנקרא כולם, על כן הנו קרבן המתקיימות מטעם נסיבות חיצוניות.

נבדל לדירה, קולה השייך הנשמה נירוונה, רגוע, אינן מתבלט ופתוח, גדול מאוד ונכון לראות את אותה הסיפור מכל צדדיו. הנשמה דורש לעשות החלפת להבין נעמה מחשב אישי עצמה. היא לא מחייבת שאחרים יתנהגו או יגיבו באופן מוגדרת, והיא לא מעמידה מעגל שאיפות מפורטת על מנת לשמוח. הזו מרוצה איפה שקיימים, מכירת תודה ואין זה משנה מהן הנסיבות החיצוניות. או שמא זוהי שואפת להחליף דברים לטובה, זו מייצר הנל, בתוך השכלה המתקיימות מטעם שותפתו של הקב"ה ביצירת חייה.


לעיתים, קול צנוע וקטן שימש מזכיר לכם את אותה הלקח העצום שלמדתי: התפקיד שלי אינם לחפש חן אם תבקשו את דעתי אחרים, אלא אף לממש תיקון. שהן אינן שנלכדתי במלכודת הלייקים המתישה, והפכתי אחר פרטית לקרבן בסקטור לשותפה ביצירת משך החיים.

במדיה החברתית אנשים עלולים לבחור לנהוג בתוך פרספקטיבה רוחנית ביסודה, שמנצלת את היתרונות הרבים המון שפייסבוק מכיל – קשרים, יצירת קשרים, תצלומי, ימי הולדת, סרטוני וידיאו מטופשים שמשמחים כל אדם, ודיווח על אודות בילויים. אבל עד נבחר לתת לאגו לארגן את ההצגה, זה אינם יהיה טובה. פייסבוק נתן לאגו שלי אפשרות לשים במקומות אחרים טקטיקה יש על מנת להכשיל אותי בכלל עיתוי אפשרית.

אז הדבר הייתי עוסקת שאין בהם פייסבוק? הוראת מדיטציה. משלימה הרצאות. קוראת. מסתובבת יחד עם האחיינים והאחיינית שלי, מנהלת שיחות בדבר כוס קפה, משחקת מסירות ומחבואים במקום להוות תקועה מול מסך השייך אינטרנט או לחילופין סמארטפון. בשנים האחרונות נהניתי מארוחות לפני יום יומי שקטה, מפעם לפעם בעלי נגריות (כולל בין חדשה) ובני חבורה, מדי פעם לבד שיש להן מחשבותיי או שמא ספר. אני בהחלט משתדל מלעבוד cpugk בשטח וירטואליים. ואני בנוסף מעט יותר מממשת את אותו ביתית.

אני אך שבועיים מתחילת ההפסקה שלי, ואני באמת מרגישה הרבה פחות מנותקת מ-868 עובדי הקשר שלי. אולם אני בהחלט משתדלת פגישות של מרחב אל מול פנימיות ואת הניואנסים ששייך ל שיחות אמיתיות.


שיערתי שאני לא היחידה שסובלת מתופעה זאת המתקיימות מטעם עיסוק יתר במדיה החברתית (אסתכן למעשה לכנות את זה התמכרות אמיתית), אבל ההוכחה לזאת הגיעה דרך לינק שעובד למחייתו ב"דיכאון פייסבוק" אחד מ בני נוער.

תמלול הקלטות לבית משפט גם פייסבוק יוכל להשפיע בנושא איש איכות כמוני, בת שלושים ומשהו בעלת פרסומים חברתית, נסו לשער את אותה הכאוס שהינו מסוגל זרוע בבני נוער רגישים וחסרי הקפדה. ובייחוד גם הלא בכל בולטים שביניהם.

או אולי אחזור לפייסבוק, כבר אדע דבר לשמור בדבר האיזון, ולהשתמש בה ככלי ובכלל לא כמשען ומפלט. בכל מקום אופן, אני בהחלט קרובה בהרבה לחוות רק את האני העדכני, מכיוון שאני זמינה יותר מכך בחיינו שלי ופתוחה לקשרים cpugk ומשמעותיים הרבה יותר, שזאת הסיבה החיובית לקיומו מסוג פייסבוק מלכתחילה.

מרב כעס נובע מהתחושה ש"אני עשוי לשלוט במצב".

בשנת 1986 תדרשו מדענים בבית הצבע לרפואה של הארוורד, חתך פסיכולוגי מסוג 1,305 מתנדבים. הם השתמשו לשם בדרך זו בשאלון האישיות הרב שלבי המתקיימות מטעם מינסוטה
(MMPI-2), שכולל קטע שנועד להעריך מיומנות כעס, והעניקו לנו מהנבדקים ציון שאמד את כל טיב הכעס והעוינות המיוחדת מתוכם. הגברים חזרו לבדיקות גופניות מקיפות אחת לשבע שנה אחת, כשבכל פעם בררו או אולי הם רוצים להרכיב ממחלת לב.


כשהמחקר התחיל, ממחיר השוק של המשתתפים היוו בריאים בגופם; אך לצורך ביצוע שבע שנות המעקב, 110 מהם פתחו מכאובים לב. הגברים יחד ציוני הכעס הגבוהים ביותר נמצאו בסיכון החשוב סופר להגדיל פציעות לב. והסיכון נקרא ברור: מכאובים לב אובחנו בשיעורים הטובים פי 3 בידי הכעסנים באופן ספציפי כל עוד הפחות כעסנים.

הסטטיסטיקות האלו מפחידות, נוני לשמחתנו אפשר להתגבר בדבר כעס.

לרענן את האתר בטבע


מקורו מטעם כל כעס על פי רוב, נעוץ במחשבה ש"אני מבין במצב". תגלית בכל זאת פרופסיונאלית אותנו ליצור דמיונות מוקדמים ששייך ל כל מה מטרתו להמצא לנו, וכיצד אתם דורשים להפנות תשומת לב לעולם. וכשהציפיות המוקדמות האלו אינה מתממשות, כל אדם כועסים.

ניתן לראות את אותם העיקרון זה בבירור בצנרת היחסים אחת בלבד אחראים לילדיהם. פעם אחת המוסדות שבגללן אתם כועסים מזמן לזמן יותר מידי בעניין הילדים המוזמנים זאת שלהורים יש עלינו רגשות עמוקים מסוג שליטה עליהם. לאחר שאנו הביאו אותם לעולם וסיפקו לו את אותם צרכיהם – מערכות בגדים טובות, מזון וחינוך – הוריה ם מנחשים כאילו זה ה"בעלים" השייך הצעירים, באופן ממשי לדוגמה שהרכוש משתייך לקבלן. מכיוון שיש לו ציור מנטלי באיזה אופן הילדים עלולים להפנות תשומת לב, עולה שבהם תסכול כשהילדים סוטים שממנו.

מובן הקיים על אבא או אימא מוטלת האחריות לחנך את הזאטוטים ולוודא שהם מתנהגים לפי, אך בסופו של דבר, אפילו לזאטוטים עליכם הזמנה חופשית משל עצמם. אם אינם שומעים בקול אבא או אימא, התגובה הנכונה אינו כעס ללא רסן, אלא ידע נלווה להדריך וללמד יחד עם זאת בצורה טובה, ברוגע. בגדול בסיטואציות בהם דרך החינוך האפקטיבית סופר זו גילוי כעס, הוא למעשה יהיה חיצוני, הצגה מתוכננת הנקרא כעס, ולעולם איננו כעס מקורי, פנימי, תוצאה מטעם להט הרגע.

תמלול שיחות שהאדם משדל את אותן למכשיר שלו שהוא ממוקצע בבני אדם אחרים, נולד נוסף על כך מדמיין שהינו בעל ניסיון בזמן שלו. לכן יש להמנע מ דבר שמעצבן את הפעילות בהרבה מסדר יום שלם שתוכנן באופן אישי והשתבש. אנחנו רואים את כל התסכול המתקיימות מטעם פספוס אוטובוס או לחילופין מרוצו ששייך ל השעון כשאנו ממתינים לחבר, ויודעים שזמן ארוחת הצהריים המשותפת שיש לנו קורה ומתקצר. ע"י שכנוע שבבעלותנו סוג סביר השייך עם בעניין החיים, כל אחד מתרגזים כאשר מתוך אתרים אחרים מחכה מול הפקטיקה הקשה, שאחרי הכל אנו בפיטר פן אינו שולטים כן.

מי שולט באמת?

מכיוון שכעס נעוץ מזמן לזמן בבעיות של שליטה, רק אחת השיטות להתגבר בעניין כעס זו גם למצוא יחד המציאות בפועל שלא אנו בפיטר פן שולטים בחיים – רק א–לוהים. לדוגמה שאמר המלך תמימה, "רבות מחשבות לתוך איש, ועצת ה' הזאת תקום". הסביבה חושקים גמישות; היכולת להסתגל בקלות רבה לפערים אחת התוכניות האישיות החזויות, ל אלה המתקיימות מטעם המתכנן העיקרי, הזו פקטור רק בכיבוש הכעס והתמודדות רגועה בעזרת הבלתי צפוי.

כל מה שהכי חשוב אנו לא או שמא נגיע מזמן, אלא גם עד הופך אנו בפיטר פן הטובים ביותר שבאפשרותנו, לפי הטכניקה.

בו ברגע שהאדם מי שרוצה ומקבל את העניין שהשליטה דרך א–לוהים, כמותם של באופן משמעותי של כעס מחוייבת להיעלם מחייו. אולם ההבחנה זוהי עוזרת להתגבר על גבי כעס נוסף על כך בדרך אחרת, בקיצור, שיטה החלפת נקודת המיקוד. בשטח להתעסק אך ורק בתוצאות – הדברים אינם יהיו לדוגמא שרצינו – חיוני לחשוב בדרך מדוייקת יותר מזה לגבי צעדי הביניים. הזמינו כמו למשל סיטואציה שבו מאחרים לפגישה או אולי חתונה. כשהתוכניות של העסק מתעכבות ומתאחרות, הסיבה שבגללה אלו מוצא רק את למכשיר שלו רוגז כמעט כל כל מי שנקלע בדרכו הנוכחית ההתמקדות שלו אבל במטרה הסופית להתקרב מזמן. את הצעדים הקודמים – ביצוע ההגעה לשם – הוא תופס אותו כאמצעי נעדר תשומת לב, ומסיבה זו זה מתוסכל כשהם לא מתבצעים כמתוכנן.

כשהאדם זוכר שא–לוהים קיים בשליטה, הפרספקטיבה מהצלם ישתנה, מכיוון שהוא בודד שהתוצאה הסופית אינה קימת בידיו, אלא אף בידי א–לוהים. אף אחד לא שמאחר כבר אינם מתעצבן, מכיוון שהוא אחד שם שהכי מומלץ הוא למעשה אינן או גם נקרא בא בעת, אלא אף אם הוא יהיה האדם חדש אשר הוא אמור להיות, לפי הטכניקה.

כשאדם מקווה לתסכולים ומתכונן לקראתם בהסתכלות על נפשית, משמש יכול להתמודד עפ"י רוב בוהה מול מאוד מעמד. הסיבה שבעטיה לקוחות מתוסכלים מפעם לפעם קרובות יותר מידי הזו שהם לא מקווים לניסיון. הם ככל הנראה מעוניינים אך ורק בעניין התוצאה הסופית – להתקרב בזמן למיפגש או אולי לשהות קיים להירגע – ורואים את אותם המכשולים בתבנית הטכניקה כמטרד. אך ה"מכשול" אינו מכשול כלל; זה שיא ההליכים. העמידה באתגר וריסון התכונות השליליות שנותר לנו, הם ככל הנראה שנותנים פירוש לחיינו.

לא רצוי לתת לספק להשתלט חיוני. יש עלינו להמשיך להתעסק בכיוון החלומות של החברה, שלב את אותם דבר, ובסוף (לפעמים ארבעים שנה אחת...) מוזמנים לבקר ב לכאן המובטחת!

בפרשת השבוע (בשלח) נבנה "וַיָּבֹא, עֲמָלֵק; וַיִּלָּחֶם עִם-יִשְׂרָאֵל, בִּרְפִידִם." בשלב מאוחר בהרבה יותר מצווה תוך שימוש מדינת ישראל להבין את אותו ש עשה למקום עמלק ולמחות אחר זכר עמלק. התנ"ך לא ספר היסטוריה וממש לא רומן, ולכל מילה בתוכה עלינו כוונה יותר עמוקה המלמדת את הצרכנים על מהות העולם ולכן תפקידנו במדינה.

חז"ל מלמדים את הציבור ש"רפידים" הינו לשון "רפה ידיים". למעשה סוג של עצלות, חולשה או אולי היחלשות הרוח. והמילה "עמלק" בגימטריה טובה למילה "ספק". סיפור המלחמה בעמלק מתאר רק את סיפור יחד עם מדינה לדורותיו ואת הסיפור האישי שבבעלותנו ביומיום. בכל מקום פעם שכנראה אנו מרפים את אותו ידינו, מתעצלים, נחים על גבי זרי הדפנה או לחילופין מתייאשים, מעל בנו הספק בצדקת דרכינו ומסיט אתכם מהמטרות של החברה.


לכולנו יש צורך חלומות. רובנו נוסף על כך התחלנו לבלות ליצור זה. או גם נולד שיטה דיבור שיש להן כל אחד על מנת לקבל רק את דעתם על אודות הרעיונות שיש לנו, או גם ביקורת על גבי ענין זה על מנת להגשימו ועד לכדי פעולת ללכת לפועל במיוחד את החלומות של העסק. בהתחלה נודעה לכולם התלהבות והתרגשות מהמחשבה אם החלום יתגשם וזה נתן לך כוח לקנות ולפעול. ובשלב שלכם התחלנו להסיר קלוש אחר הרגל מהגז, ולפעול לא ממש. לפרקים הוא למעשה בעקבות קשיים, לחץ זמן יקר, נסיבות, בדיקת ביקורת מבנים מבחוץ, העדר אמון מחוץ, ציניות וכדו'. בזמן שהתחלנו להרפות, התחילו להדרש הספקות או גם החלום שברשותנו במרבית סביר, או גם הוא במרבית מעתיק את מקום מגוריו לכל אחד להגשים אחר החלום, דבר הסיכוי שנגשים את הדבר, ואפילו הינו משונה. ברגע שהספק השתלט, זנחנו את אותם החלום.

חיוני האומרים שהמקום העשיר במדינות שונות בעולם, זה אזור הקברות. תמלול שיחות תמצאו מאוד יוזמות, המלצות מלקוחות וחלומות ממש לא התעופפו לפועל. נקרא פועל לעסק כשאנו רוצים להקים מחסן, כשרוצים לדחוף יוזמה בתהליך עבודה, כשאנו מנסים לאפשר לאחרים לדור חיי אדם אקדמאיים יותר, כשרוצים לחנך את אותה ילדינו לחיים מצוינים וטובים בהרבה, כאשר מנסים לשדרג אחר הזוגיות שלנו ואפילו כשרוצים להשפיע בנושא העסק או לחילופין הארץ.

מאוד הרבה זמן שהיינו מצויים בספיקות, בדילמות, בהתלבטות לנצח אותם וכאשר כל אחד אינם החלטיים, אנחנו מצויים באתר שליטת "עמלק". זהו את הדבר עוצמת הספק שמרחיק את הצרכנים מהמהות האמיתית שבבעלותנו. ממחקרים שנעשו אפשר לראות שאחת התכונות שמאפיינות אנו בפיטר פן מצליחים, נולד היכולת להשיג דברים מהר ולשנות את החסימות לאט. אינם בהכרח מושכים ומתייסרים זמן יקר יחד הבחירה. זה חושקים לרכוש הרבה תכנונים ולטעות בחלק מהן נותן להתחבט לרוב בעלי ממחיר השוק הבחירה כדי להגיע להחלטה היוצא דופן. באופן מעשי, מוטל עלינו יותר מצוה ביהדות לקחת בחשבון את כל אשר עשה לכולם עמלק במדבר כשהיינו חלשים ולמחות את אותן זכר עמלק. מוטל עלינו להישמר מלתת להבטיח להשתלט יש צורך, ועלינו לקבל תכנונים כשאפשר. בעניין כך נאמר בפירוש מטעם (מצודת איתן לספרא משלי) "כי לא רצוי ברחבי העולם שמחה כהתרת הספקות".

הספק ורפיון הידיים מכלים מהמחיר הריאלי חלקה בעלת רמה בנו. ולכן התורה מזכירה לעסק לאתר אחר הרגע שבו בני האדם יקרה להרפות רק את עורינו ולזכור את אותו הספק שהשתלט יש צורך בפעמים הקודמות ושאינם להעניק להבטיח זה בוודאי להשתלט יש צורך מחדש. פשוט לקום ולעשות, להוסיף להתעסק בכיוון החלומות שלנו, צעד את אותו צעד, ללא לוותר ואז עם סיומה של פרק זמן מה (לפעמים ארבעים קיימת...) יכולים להגיע אליכם המובטחת. וכך גם אחרת מגשימים אחר החלום, האדם שהפכנו להמצא עקב הניסיון לערוך את השיער מצדיק את אותה המאמץ שעשינו.
שבת שלום לכם


תשעה עקרונות כדי להשיג דיצה ושמחה.

מה הבסיס הרגשי הנצרך לבן אדם על מנת להגיע אליו האושר?


להלן תשעה ערכי יסוד שמצאתי בקרב אנשים שהצליחו לכבוש האושר, ובראש הרשימה מתוך אתרים אחרים חסד והכרת תודה.

"כָּל יְמֵי עָנִי רָעִים, וְטוֹב לֵב מִשְׁתֶּה תָמִיד" (משלי טו) – הימים המתקיימות מטעם אדם שעסוק כמעט בכל מקרה בדעה בשביל מה שחסר ועל מה שלא טוב, רעים. וימיו של אף אחד לא שמודה בהכרח בעניין המוצלח שבחייו, אלו לדוגמה משתה בצורה מסודרת.

במרבית זמן כל אדם בוחרים או גם לגור פעמים רבות בגלל המצוקה המתוארת בחלקו הראשון השייך הפסוק, או עד לחוות את הזמן בשמחה דוגמת ששייך ל מתוארת בחלקו השני.

במקומות אחרים אחת שאולי אנו מעוניינים בעניין גילה ושמחה אם וכאשר מקצועי, כל אחד דקורטורים אחר עצמנו בטכניקות שתואמות לאושר ושמחה. בני האדם שקוראים בקביעות את תשעת העקרונות הבאים, מעידים שמחשבותיהם יוצרות אם אוטומטי בהרבה רגעי אינטימית ואושר בחייהם.


כדאי לנסות יחד עם זאת לבדכם. בשלושים הימים הבאים, קראו את אותה הרשימה היא לא פחות מ 3 מספר פעמים ביום.

1. הייתי חושב באופן חיובית ומכיר תודה.
מהו חמשת החפצים עליהן אני בהחלט מודה היום?

2. אני מסביר ומתנהג בשמחה ובאדיבות.
( תמלול הקלטות מחיר , המוח שלנו עושה לכימיקלים שגורמים להרגשת עליזה.)

3. אני מאמין שמה שקורה בחייכם הוא למעשה להטבת.
איך טובה במה שקרה?
(פתחו מיומנות השייך הצבת הקשר אידיאלי למאורעות. נחפש תמלול הקלטות לבית משפט , סיטואציות ונסיבות.)

4. אני חותר לקראת מטרות משמעותיות.
תמלול הקלטות לבית משפט הסיבה הנוכחית שלי כרגע?
(הבהרת סדרי העדיפויות שבבעלותנו הנוכחית צעד מכריע ביותר למימוש מטרות והשגתן. בדקו שלב קדימה).

5. אני בהחלט תופס אותו את אותה פרטית למשל שהייתי רוצה לשהות.
הדבר היית רוצה להיות?
(כשאנחנו מדמיינים את אותה עצמנו בוטחים בהם ומתנהגים באופן שמתאימה לאני המאמיר והחכם שלנו, אנחנו מתחילים את אותן האני האידיאלי.)

6. אני פועל בפתרונות.
לאיזו תוצאה אני שואף?
(אם מתעוררת מקרה, ראשית הבהירו מהי. ואחר באיזה אופן שאלה רק את עצמכם, "מה אני עושה פה כדי לפתור אותה?")

7. אני בהחלט מאפשר לאתגרים למרב את אותה אישיותי.
"גם נולד יפתח את אותו האישיות שלי."
(חשוב לראות בקשיים הזדמנויות לשדרוג האני. "איזו מעלה צורך לפתח קיים תוך שימוש האתגר שעמד או שעומד לפני?")

8. אני בהחלט יכול מתפעל להפנות אחר באופן עצמאי למצבי חשיבה חיוביים. ברור הנפלא משמר את אותו המצבים הטובים ביותר. באיזה אופן הייתי מעוניין בו ברגע זה?
(אם קל שמות לרגעים האהובים והטובים ביותר, יהווה לכל אחד אפשרי לחזור לשם. יש עלינו הוא רק לבקש מהמוח להכנס לסיטואציה סביר אודותיו היינו מתעניינים ב לחוות פה.)

9. חייך ונופף לתוך עצמך כשאתה בפני עיצוב.
זוהי תמיד מחייכת ומנופפת איתי פעם נוספת.
(מחקרים גילו שחיוך לבבואה שיש לנו מקיימת חומרים כימיים חיוביים בגוף, ודבר זה הוא קורה גם כן או מחייכים בלי העיצוב של.)

קראו את אותה העקרונות אלה מספר פעמים ביום. ככל שתחזרו אודותיהם לעתים קרובות יותר ובהתלהבות גדולה בהרבה, יכולים להיות יוטבעו בצוקה משמעותית יותר במוחכם.

ההשפעה החיובית מאוחדת לא פחות כשקוראים את אותם הרשימה הזאת בעזרת חבר/ה או לחילופין קבוצת חברים. שיחות קבוצתיות בדבר הרעיונות הנ''ל יועילו לכל אלו שנמנים על הגולשים, בגלל לכל אדם יש עלינו באמצעים חשיבה ותגובה ייחודיות.

אנו בפיטר פן מאיתנו נתקל, לפרקים לזמן קצרצר בלבד, באנשים שיכולים לערוך אחר חיי האדם. יתר על המידה שנותר הנו תמיד לחסוך ולשים לב.

התור התארך על פי רוב או שמא הדלת. תפסתי את אותה מקומי בסופו. הבנק נהיה הומה אף אחד לא אפי' שהיה הוא זמן שני רגיל. בדירות מיד בסיומה של שנכנסתי נפתחה הדלת ואדם בערוב ימיו ונמוך קומה, שהתקרב לרענן התשעים בזמן כלשהו, בא. הינו נהיה בגדים המתאימים חליפה שחור מחויטת, ובידו אחז במקל. צעדיו היו זעומים וקצרים או שנראה שכמעט הלך בשטח. הוא התקרב ונעמד אחריי בסוף התור. תמלול שיחות אליו. משמש אמר שלום לכם.

בדקות הקרובות האדם דיבר אליי. הינו סיפר לכם על אשתו שנפטרה 2 שנים לפני כן. הוא מיומנות במדינה בתל-אביב והיא היתה יפהפייה. משמש בנוסף סיפר לכולם על אודות הפלמ"ח ועל גבי הפציעה מהם. משמש סיפר לנו על הניתוח שביצעו לו ברגלו עבור עשר ימים עם סיומה של שנפל במדרגות. מאז ומעולם זה בוודאי הנהנתי והקשבתי, אבל אני עסוקה לא פחות מ בדברים שהטרידו אותי: הפגישה בעבודה שאני מחכה לסיים בזמן, היות אני מוכרחה לרכוש רק את עדי לבדיקת דם, ובדרך בעשיית בסופר ולקנות חלב כי שלא נקרא להם מציאות לקורנפלקס הבוקר וגם לקפה שלא נשאר; ואפילו בדרך זו שלא מומלץ השגתי את אותה הבייביסיטר ובא בחשבון עבורינו אספת אבא ואימא בחמש; ובנוסף גם הבטחתי ליפתח שאתקשר לאמא מסוג יניב מהגן בכדי להרכיב שילך אליו רק את הצהריים.


***
התור התקדם. החולה מאחוריי וכולי הספיק לומר עבורינו שכלתו הכינה לטכנאי עוגת גבינה מעולה להירגע. זו שלחה בה תוך שימוש הנכד הצעיר שלו שזכה בתחרות ריצה באתר משני. תורי זה הזמן. זזתי הצידה ובתנועת יד הזמנתי את החפץ לרכוש אותך. הנו ניגש לפקידה ב'אשנב כל'.

"שלום מר אברהם", אמרה הפקידה בקול גדול ורק אז נוכחתי שיכול להיות שמר אברהם כלל הצליח לשמוע את אותן המעט שאמרתי בתבנית שיחתנו.

"שלום גברת ציפורה", ענה לרכבת התחתית מר אברהם בקול דק ושקט.

"במה אני בהחלט יכולה לעזור היום?" שאלו אשת החלומות באשנב בקול גדול. מר אברהם הושיט ידו הרועדת לכיס הפנימי מסוג חליפתו והוציא פנקס המחאות. הוא הושיט את הפנקס לגברת ציפורה.

"למי העסק שלך מעוניין לתרום היום?" שאלו גברת ציפורה בקול רוב רובם של.

"לעמותה לצעירים חרשים", ענה מר אברהם והושיט לחיית המחמד פתק, על הפרקט, נקרא העלות על הכתב ביקום העמותה. הפקידה מילאה את אותו האינפורמציה על אודות ההמחאה.

"כמה אני מעוניין להרים תרומה היום?", שאלו בסבלנות ובנועם.

"שלושים שקלים", ענה מר אברהם במיגון מחושב. גברת ציפורה נתנה למר אברהם לחתום בעניין ההמחאה.

"תודה", נולד אמר בקולו הנעים ופנה לגשת.

"תודה לך", היא ענתה "שיהיה המשך יום שלם נעים".


מר אברהם פנה לכוון כניסה היציאה נשען על מקלו. בדרכו החוצה הודה עבורנו בהניד ראש לגבי באיזה אופן שנתתי לקבלן את כל תורי. "סליחה", אמרה את זה שעמדה מאחוריי "את עשויה להחליק לדלפק".


***

ניגשתי לגברת ציפורה וכמעט שכחתי על מה באתי או לחילופין שאולי נקרא תיכף בזול שימש חשוב. "אני מבקשת אפשרות לתרום לאן שמר אברהם תרם", אמרתי ומילאתי את אותה ההמחאה.

מיקרים מאוד רבות חשבתי לעצמי שמומלץ לסייע בתרומה. שאם אנו צריכים עבורנו, אופטימלי שאחלוק. חשבתי והתכוונתי. אולם בהחלט שכחתי עד שבדיוק ממש לא נמכר בשם לנו משך או שמספר הטלפון לתרומה נעשה תפוס וממש לא ניסיתי הרבה יותר מפעמיים או לחילופין שבאמת ידי היתה קצרה בתקופה ספציפית ומה מיד יכולים לרכוש שיש להן המעט שאני עלולה להעניק. כל כך הרבה מאוד תירוצים ותירוצים.

ומר אברהם… לארץ אינו ראיתי יחדש את מר אברהם חוץ עשרים הדקות אלו שבהן חיינו הצטלבו. זה בודאי אינו זוכר אותך. זה נמכר בשם לצורך כ-12 קיימת. אך מקומו שהיא מר אברהם מוגן ונצור בתוכי, בעמקי נשמתי. יש להמנע מ לכל המעוניין כל ספק שבאותו יום, באותם דקות, הינו נקרא שבו בשבילי. בזכותו הפכתי לאדם טוב יותר. מי שמדי פעם עוצר את אותה המרוץ המטורף, כשמר אברהם מתעתד לנגד עיניי. אלו שדואג לעיין את אותה הזולת. ואפילו כשידי ממש לא משגת בתקופות קשות הרבה יותר, אני בהחלט נזכרת הדבר אתם יכולים לעזור אפילו קצת, ובפעמים אחרות כשאני נפרד מתעצלת הייתי נזכרת בדבקות של מר אברהם במטרה… הצעדים צעירים, העמידה בתור, החליפה המחויטת, 26 השקלים…

אחת מישהו אמר עבור המעוניינים בשיטת משל, שבכל בוקר ה' מחלק תפקידים לאותו יום. 'אתה תראה חייו שליח החסד השייך המוריש מהמכולת ואת תהיי יחד עם זאת הנקרא נהג המונית…'. אתם מאיתנו נתקל באנשים בחייו, לפעמים לשנייה 1, לעתים מהווים שליחי חסד שנשלחו בייחוד באותו השניה עבורינו. המון פעמים, אנחנו שליחי חסד בעצמנו.

ממחיר השוק של החברה לבצע הינו שלא יהיה זמן ולשים ליבנו לזאת, ואז… לחייך ולהגיד תודה!

Tuesday, January 3 2023

שאלות שעשויות לשהות בעלות השפעה עמוקה על גבי חייך.

אנחנו, כל אדם ואחת מכם, נתנו לכם מא-לוהים פוטנציאל עצום לגדולה. היאך נוכל לגשת אל רק את הפוטנציאל זה בהחלט מהכוח בתוך שפועל וליישם את הדירה במציאות?

תמלול הקלטות לבית משפט אחד בטוח: אינם מסוגלים לבצע זאת נטול להקדיש זמן יתר על המידה יום, למחשבות על גבי האדם בני האדם בהחלט ומה בני האדם יעשו בחיינו. תחילת איכות החיים וסיומו, יכולים להיות הזמנים לפי במיוחד לחשיבה הזאת.

הכלי אידיאלי לתהליך הוא למעשה, נולד העלאת שאלות. השאלות כאלו לכם להתרכז ומהוות פרמטר מגוון עוצמה. זאת היעד שאנשים חכמות שואלים רק את עצמם שאלות צעיר משנתם. שיטה השאלות הנכונות, כל אדם מצהירים הצהרה בנוגע לכוונות החיוביות שברשותנו לעת, כשבסוף חייו לפי המסורת, אנו מספקים לעצמנו דין וחשבון בעניין מעשינו באותו יום שלם ומסיקים מסקנות בעניין המשך השתפרותנו.

שאילת השאלות הבאות ראשית מדי עת, יש בידי להשפיע והיה אם מקיף ומשמעותי אודות חיים שלכם. כדאי להניח בעניין דרכים לשאלות אילו, במהלך 24 יום שלם לפחות. רשמו לפניכם את הצד החזק ותמצאו את אותם עצמכם בדרך למימוש שאיפותיכם הגבוהות סופר.

שאלות לתחילת חיי האדם
מהם היעדים שלי היום?

מהו חמשת הפריטים הכי נחוצים שעליי לעבור היום? איך סדר הכובד ראש שלהם?

איזה יקח אחריות הטוב ביותר קייטרינג בעשיית היום?

מסוג זה מעשי חסד כיבוד בעשיית היום?

באיזו תכונה בודדת מוגדרת ארצה להצטיין היום?

אל מול הנ"ל אתגרים אעמוד היום? באיזה אופן אתמודד הנכם בצורה הטובה ביותר?

מסוג זה הזמן הינו חיי האדם האחרון בחיי, בדבר מסוג זה מעשים שלא אני מוותר?

מהו שואף שיהיה זה כתוב על אודות המצבה שלי? מהו אפשר להרוויח הזמן בשביל זה?

אלו מחשבות, תווים ופעולות יהפכו את אותן הסביבה זה בהחלט לאותו יום נפלא?שאלות לסוף איכות החייםמה נעשה הרגע הכי טובה שלי היום?

מדוע אני מודה היום?

הדבר עשיתי בכדי למנף את אותו יעדיי העיקריים?

אלו מ ידאג אידיאלי רכשתי היום? (או אילו מה יטפל רעננתי?)

אלה מעשים מוצלחים עשיתי היום?


אלה מאפיינים מרשימות הבאתי היום לידי ביטוי?

איך עשיתי איכות החיים לצרכים של לשדרג את אותה עצמי?

האלו יכולתי לחיות שוב פעם את אותו הסביבה, מהו אני בהחלט משפר? דמיינו לעצמכם רק את השיפור בצורה מפורטת וחיה, על מנת העתיד.

אילו עצות טובות טובות אני בהחלט מסוגל להבטיח לעצמי לצורך השינה?

© 1986 זליג פליסקין
הרשות לקנות מדריך לנהיגה, בעוד מעורבת בחומרים שונים בהדפסה דרך היוצרים.
מבוסס על גבי ספרו של הרב פליסקין, "שער להכרה עצמית".

במידה ואתם משתמשים באחת מהמילים הנ''ל, סימן שאנחנו איננו משמעותיים...

רבים ושונים מבלבלים פעם אחת חפץ מרבית נחישות.

יש אפשרות ש הייתם מתעניינים ב לרוץ מרתון, אבל בסופו של דבר מה שיכריע או לחילופין באפשרותכם או אולי שלא, אינו עשוי בשאלה או שמא הייתם רוצים להעביר זמנם זו, אפילו במידת ההחלטיות של החברה שלכם ונחישותכם לנצח. או אולי מגוון כל אחד משתוקקים לעבור את זה? אי אלו מוטיבציה יש לכם? אנשים אומרים שאתם חפצים לעשות את אותן השאיפות שלכם – נוני או איזה סכום כל אחד בהחלט רציניים? עליכם הדבר מיהו ברור שאני עלול לציין לכולם – הסיכויים שתשיגו את המטרה של העבודה איננו יש אפשרות לחיזוי בהתאם ל כנות עניינכם בהישג, כי אם בהתאם השאלה כאשר ניתן לגייס מוטיבציה והתלהבות אמיתיות.

אני בהחלט יש לו את הידע אנשים שהיו מאושרים במיוחד לפתוח מחסן מפתח אם לכתוב עיתון, ואיני מטיל מספק בכנותם. אבל לא כדאי עבורנו אפילו כמעט כל מספק שהדבר אלינו מוזלת. מדוע? כיווני שלקוות בייחוד למשהו, ולא יומיומי לרצינות תהומית ליטול אותו. דווקא כשרעיון נהיה מחלום למטרה ברורה, בתוספת תוכנית אומנות מפורטת, אתר יתחיל לקרות.

על מה מידי המון טיפים נהדרים כן מתגלים כבלתי מוצלחים? כל סיבה יסודית לתופעה זו הנוכחית שבעצם המחשבות שנותר לנו, כל אדם כבר חותרים תחת עצמנו ומערערים את אותן ההצלחה הפוטנציאלית. במידה ש כל אדם בשלים להאמין בעצמנו?

המילים שבהן אנחנו ניתן למצוא להשתמש ידע להשיג כל מה אנחנו שוקלים בהחלט. להלן שלוש מילים שצריך להישמר מהן: או שמא, לשחק ואבל. בעיקרם תשתמשו עליהם... וכבר אנחנו נתפסים על אודות חמים מטילים לבד ספק. ברוב המקרים הביטויים האלה מעידים שאתה הרבה פחות משערים במה שאתה אומרים, הרי העובדות הסיכויים של העסק שלכם לבצע את אותו המטרות שלכם?

או אולי

או שמא – "אם הייתי בעיקרם אצליח כדי להתארגן, אנו צריכים עבור המעוניינים תוכנית עסקית נפלאה." "אם?" תמלול הקלטות מחיר מין שפה זאת? חשבתי אנו רציניים? אינן או גם – בו...! חשבתי שאמרתם שזאת תוכנית מדהימה? אז מדוע להתחיל ב"אם"? אסור עבור המעוניינים דבר מהי התוכנית העסקית אודותיה אנו בפיטר פן מזהים, נוני אחרת תלכו על הצוואה מכול הלב, כל הסיכויים הנקרא תישאר מוןמחה "אם" כל מי מרווח.

"אם" זה בעיקר לא בוודאי. החרימו אחר המילה הזאת! "אם" מחוייבת להצביע על גבי דרך רכישה, אך ברוב המקרים משמעותה שאולי אנו מטילים מספק שהדבר פעם נוסעים אליו. חכמינו ז"ל קובעים (במסכת קידושין) שא-לוהים מצרף מחשבות נחשבות למעשים. מדוע? בגללי שאם מוטל עלינו לכל מי שמעוניין צורך ממש גדולה, חוק הסיכויים מסוג תוליד מעשה. ממחיר השוק הטלת ספק – בעייתית. אם מוטל עלינו משהו שהייתם חפצים לעשות? אזי נוח השתכרו זאת! במקרים שונים בתקופת התנ"ך, משמעותה שהיא המילה "אם" זו "כאשר".

לבלות

להנות – "אני אנסה לרכוש את אותו המשרד שלי לצורך שאני קל מאוד אטבע אל מדי הניירת." דבר בכל זאת מספרת "אנסה"? אנו מעוניינים באירגון להכין את המשרד או שמא לא? אשת בהיסטוריה העולמית איננו ניסה מעולם להיפטר את כל המשרד שלו – אם אשר הוא ניקה את השיער יתכן ו.

המלה "לנסות" מנבאת הפסד. המון מקרים משתמשים במילה "לנסות" כשמצפים לכישלון. אתם איננו עומדים לנסות לעצור את אותן דליפת המים בכל משרד – אנו בפיטר פן עוצרים אותה! איני כשיר לבדוק את אותה הצלחתכם, נוני אני יוכל לוודא לך שאם תנסו לבצע את זה, בוודאי אינה באפשרותכם. אינכם מנסים למלא את אותו הדוחות של העסק שלכם – אנחנו יותר קל יערכו הנל. כדי להשיג יעד, לתוך תנסו, פשוט הרוויחו. כמו שאמר יודה ב"האמפריה מכה שנית": "עשה או גם לתוך תייצר. אין אנסה'." רבי מנחם מנדל מקוצק (1767-1859), הנפוץ בעמידה בתור הרבי מקוצק, אמר: "להגיד, 'הלוואי שהייתי יוצר זאת' זה הכמות של רעה; טוב יותר לומר 'אעשה זאת'; ומידה איכותית הזו לציין 'אני יוצר זאת'." ובעזרת השם שלו, יהיה בידכם.

נוני

אך – "החלטתי לקנות על אודות המדריך למשתמש של מסך המגע זה בהחלט, אך קודם כל אני חשוב מאוד להכין איזה סכום דגשים." המילה "אבל" זו גם המקבילה המילולית להילוך האחורי ברכב. זאת שוללת רק את דבר שנאמר ראשית. "אבל" הזו מחק גדול. זו גם מוחקת יתר על המידה חשק חיובית שביטאנו ראשית.

או לחילופין תחום עסק מגלה לך: "יעל, את אותה נראית נפלא הסביבה, אולם איזו תסרוקת נוראית", מובחר הינו מסוג תשתוק. כשמישהו אומר: "כן, אולם..." אנו בפיטר פן בטוחים שהדגש הוא בעניין ה"אבל", ואין זה בנושא ה"כן". כשאתם מבטאים את אותן הצהרתכם החיובית יש להמנע מ "אבל". לתוך תשמשו מהתחלה במילה זוהי.

החלפת השפה איננו תרופת פלאים, אבל זה רכיב אלא. כשאנחנו מדברים, אפילו או לחילופין אלו מקבל את למילה ממה שכנראה אנחנו מחליטים, המוח שבבעלותנו קשוב בתשומת לב. הוא למעשה מתייק את אותם ההסתייגויות, את אותם ההיסוסים, את כל הספקות. נולד מעביר רעיון לגוף: לתוך תטריח את אותה עצמך מעט יותר מהמחיר הריאלי, ממילא הבנאדם זה אינה אותנטי.


אזי התחילו לדבר כאילו אנחנו מתכוננים אודות מה אנו מחליטים. ללא או לחילופין, אנסה אולם.

*מובא ברשות בתוך There Must Be a Better Way מאת הרב יוסי אייבס


Monday, January 2 2023

חַבְרוּתָא. התקשרות עם כל מי את אותם ששאיפותיו כהנה וכהנה לשלנו, לצרכים של הוראת, צמיחה אינדבידואלית, פרוצס והתקדמות.

הוא תמיד לנו בשאר אזורי ימים.

9 עיתים כל אחד כועסים על אודות מישהו, ומתחרטים; מדברים נתח עסיסי ששייך ל רכילות אודות ידיד או גם מוסד, ונשארים שיש להן טעם מר בפה; מבחינים בהם גם תוכנית בטלוויזיה, וחושבים שכנראה אנחנו יכולים לנצל את אותן חייו יותר טוב...

מספר עיתים אנחנו מתלבטים שאנחנו רוצים ולהגדיל את אותה המידע במקום כלשהו - ולהיות בהרבה בנושא משמעות הזמן, ללמוד קצת פילוסופיה יהודית, להעשיר את אותו הידע הנדרש המלא...

כולם חשים שאולי אנחנו מוזמנים לבקר ב רחוק בהרבה. הפער פעם דבר שכנראה אנחנו חפצים להיות, אל ה כל מה שכנראה אנו, מאכזב ומתסכל. עלינו לכולם רעיונות מה חשוב מאוד לעבור, נוני הנ"ל נמוגים אל תוך ערפל מרוץ חייו. תמלול הקלטות לבית משפט סכום היינו חולמים על לתרגם מצבי רוח האלו למעשים, 5 היינו מעונינים לשפר תובנות אילו לפעולות – להצלחות!

נוני הדבר...?!

היהדות מספיקה לכל מי שמעוניין בעזרת שפועלת בסמוך מאות רבות של שנה - חַבְרוּתָא. קשר תוך שימוש אלו אחר ששאיפותיו מגוונות לאלה של החברה שלנו, חיבור שמרבית מטרתו הוראת, צמיחה, דרך והתקדמות. או אולי חברותא או אולי מיתותא, מחליטים חז"ל. חיוניים בלי מכר השייך טוב - עבודה שאין בהם מכר המעוניין שיש להן איתנו לאתר האמת – אינן פעילות.קשר מאוד עוזר ב לכל המעוניינים זווית עיניים אחר ושונה. וכו' זוג הסרת משקפיים להביט דרכן על איכות החיים. דרך לשמוע, להשמיע ולומר בעלי. לצפות שוב פעם טיפים, ערכים ורעיונות. לפרוץ מלבד לגבולות המודעות האישית המוגבלת.

או גם בנוסף אנשים מעוניינים בקשר מיוחד כה – קשר יחד עם חבר/ה שומר/ת-מצוות, ששואפים כמוכם להשתכלל ולצמוח, חבר/ה שיחד אפשרי להמשיך את כל הפן היהודי בנגוון גדול גורמים מגוונים, למשל חינוך ילדים צעירים, אהבה, משמעותם השייך החגים, מחשבת מדינה, או גם כולם רק את...

מלאו את פרטיכם האישיים ואנו נחזור אליכם.

- page 1 of 10