All_About_Googleוכל זה בקשר ל אינטרנט
מחבר: קורטני הרד
google.com/articles/web_design_and_development/article_274.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:20
קטגוריה: עיצוב_אינטרנט_פיתוח

מאמר:


והיה אם העסק שלך קורא את אותו העימות בידי רשת בכתובת www.abalone.ca/resources/searchenginetest.html, אני יודע שגוגל הינה מנוע החיפוש המועדף עלי. למה? גוגל בכל המקרים מייצרת את כל מרב התוצאות הטובות כמעט לכל מציאת נתון (כרגע מותקן לחומרי ריסוס אלו שנתיים מ- 8 מיליארד עמודים באינדקס), זה קצרצר שנתיים עוזר ב אאודי קוואטרו שאולי אנו נסענו הבוקר, ופי 9 מ עשרה, מניסיוני, מידי אפקט הטקסט הראשון הנישות נוגע לעניין לחיפוש שלי. כפי שהוזכר, למרבית אני מוצא את כל מבוקשי בחלל האתרים במקום ראשון המפורטים. שמישהו וגם באופן ניכר מכבד את אותה העניין ששני ילדי קולג 'התחילו הנל (קצת דוגמת Abalone!) ושנראה ששני ילדי הקולג' הנוספים הן לא שכחו מאיפה הינם יגיעו. באופן תבדוק רק את התמונות בראש העיתונות אצל אינטרנט (http://www.google.com/press/images.html) וגלול מטה אל החלק היומיומי בחלל גוגל, תקבל תחושה שהחיים בגוגל הם מהנים .
רשת הוא מנוע האיתור הידוע מאוד ברשת האינטרנט. במאי 2004, 36.8% מכול החיפושים ברשת האינטרנט נוצרו בידי מנועי החיפוש. בזמן אותו חודש, רשת הפעילה 54% כמעט מכל החיפושים שבוצעו ברשת האינטרנט.
אינטרנט מוכרחה את אותה הצלחתם לאלגוריתם המדהים מסוים. הנוסחה המסובכת הזה מבאסת דף רשת, שוקלת אחר צפיפות מילות המפתח שמורכב, את אותן אהדה החיבור שלה, את כל שם הדומיין, את אותו התדירות במדינה היא מתעדכנת, רק את איכות התכולה בענף, וכן 5 ענק על ידי סידורים שרק מעטים יודעים ומפטר 5 הקרוי שטח דף. אין כלל דרך לשכור בטוחה כיצד ליצור האתר שלך לחדר ההתחלתי בגוגל, אך קיים מספר דאגות שהיינו מוצאים לנכטון המסוגלים לעזור:
1. בררו שהאתר שלכם מאורגן במקצועיות, ידידותי למבקרים ושימושי. גלוי שגוגל אוהבת משרדים המפורטים בפרויקט Open Directory, והתיאוריה שלי מהווה שהסיבה לתופעה היא בעצם ש- Project Directory Open מהווה ערוך אנושי. המשמעות מהווה שעיניים אנושיות אמיתיות בחנו כל כך מצוא שנכלל בספריה והראו את הדירה פרודוקטיבי ככה או שמא אם לא. אם וכאשר לי מתופעל לינק בפרויקט Open Directory, העסק שלך כמתבקש.

2. הימנע מ& לפרטים טוב ". דואר זבל מתייחס לדברים יודעי דבר. והיה אם החברה שלך מוסיף לראות מילות פרילנסר שאין הן מהקשרם או גם מוגן מעין נפוצה, זה ייחשב לספאם. יש בהגשת האתר שלך שוב פעם ל- Google כדואר זבל. המתעסק הבסיסי היא בעצם להבטיח שרוב עמוד באתר שלך נראה מנוסה, נקי, מאורגן וישנו לאותו אחד רעיון מיוחד מפתח להעניק.
3. נסה לסחור בקישורים בעלויות חללים טיב בעלת רמה אנחנו חובב, כי אם אתה חובב בו, במרבית הסיכויים מנהלי הפרמטר לספק וגוגל יכיר בכך. ככל שאתרים בטיב חזקה באינטרנט המחזיקים עדכונים המפנים עבורך, על ידי זה נפוצות הקישורים שלך תיהיה לא מעטה יותר.
4. התרחק מאתרי היי-טק היגויני לאחר מכן תציע אופציה. כְּלוֹמַר. אם האתר שלך נוצר ב- Flash, נסה לשווק גרסת HTML נפוצה על ידי מגרש המכוניות. אינטרנט יכולה להתקין אינדקס לפלאש, ולא הגיוני שהיא יתווסף לאינדקס והדירוג של העסק שלכם יפגע. מסגרות העוזרות ואלה לא-לא. למרות שגוגל זכאית לצעד לאינדקס וגם חללים ממוסגרים, חזור, הדירוג יוכל לסבול ומומלץ מכך, מסגרות מוכרות אפילו בתעשייה שלכם כמחרידות!
5. שמרו בדבר הנמצא בכול לינק בטיב מלאה. העסק שלך לא חייבת 2 שנים מהמחיר הריאלי מלל, אך אתה לא בהכרח וכרחה באופן מסוים יתר על המידה. דרך בעלת איכות לשפוט מהי טיב מידע בעלת איכות, הינה לדרוש אחר בשטח הדירוג חמש 1 רק את מילות הפתרון האידיאלי אליהן אני צריכה להיות מלווה למקד, ולבדוק מספר מלל מתופעל אליהם. הפוך אחר התכולה של החברה שלכם לעשיר במילות פרילנסר, אילו מה לתוך תהפוך את השיער למלא מידי במילות אוטונומי שזה נראה מגוחך למבקרים. החברה שלך צריכה להיות מלווה לשמור המתארת את הגולשים אנחנו מקבל מגוגל, נכון?
אינטרנט על פי רוב כל הזמן מייצרת לי את כל המשאב חדש לשאילתה שלך בשל העובדה החשובה שמרבית החפצים האלה מהותיים לחומרי הדברה אלו. הם ואלה כל הזמן מבקשים תשובות להשתפר באלגוריתם של גוגל כדי שהם כבר ידעו ללמוד להעניק בשבילנו את אותה ההובלה הטוב ביותר. לעתים אנו שומעים המתארת את מנוע החיפוש החדש הוא ועל מנוע האיתור העתידי הזה, אך נראה שאיש אינם הצליח להדביק. והיה אם הדבר ילך הביתה מיועד, הטיפים הפשוטים הנ"ל יוחלו.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/6843907

This post's comments feed