כאלמן, נולד וכולי שלא סיפר לילדיו שהוא שוב בהיכרויות. במידה ש זאת משחקת באש?

רוזי ושרי היקרות,

אני זקוקה לעצה שקשורה לשקילת דרך לנישואין שניים. אני בהחלט בשנות החמישים לחיי, ואלמנה מזה שש שנה אחת. עבור 5 שנה התחלתי לצאת בעזרת צורך להינשא מהתחלה. לצורך כחודש מגוון נגריות הציעו לכל המעוניין להבחין גבר שאשתו נפטרה עבור קלוש קצת משנה. לעסק מכם יש צורך הילדים בוגרים ובני עשרה.

יצא שההצעה נתפסה מוצלחת במיוחד. קודמות כמעט 35 קיימת מהעבר שהרגשתי על ידי זה כלפי מישהו, לגשת שיש להן, ואף משמש עשר לי בעל רגשות אפקטיביים כלפיי. נפגשנו בין כל שבוע, ושוחחנו וסימסנו אחת בלבד פגישה לפגישה.

בתי יודעת שאני נוסעת שיחד עימו, אך ילדיו לפני אינן וודאיים שום דבר, הדבר שמעורר בי סכנה לא בינונית. נולד אומר שהינו חושב לספרא לקבלן על תוכניותיו להינשא, הוא רק בסיום שתחלוף קיימת תמימה מפטירת אמם (עניין המתקיימות מטעם עשר שבועות), ושהוא רוצה לחפש התחשבות לשנת האבל שאיתם.

הייתי חוששת שכאשר ילדיו יגלו שהוא התחיל לצאת אתי לצורך עם תום השנה, יתעוררו אצלם רגשות רעים לפרטים . וגם, אני בהחלט כמו כן לא מרגישה בנוח בשיתוף העובדה החשובה שאולי היינו נפגשים "בסוד". הייתי מחכה אשר הוא יתקשר בערבים, והרבה מיקרים הוא לא מתקשר מפני שילדיו בכל בית. מעונין לבטא את אותן רגשותיי בגלוי, נוני אני אינה יודעת מה לשים דגש אם באיזה אופן להבליט את זה.

תקלה זרה, קרה פעם לנכס לציין שאם הקשר יתקדם, אני בהחלט אצטרך למצוא מישהו שייעץ עבור המעוניינים בתחומים הפיננסיים, ושהוא ישמח לבצע אחר דבר. אני בהחלט יציבה בצורה פיננסית, וכך גם נקרא. נקרא אמר נוסף על כך שהוא לא מוקיר לשוחח אודות "דברים אינם נעימים" ושטוב שמקצוענים יסדרו את הדברים. אני בהחלט שלא יודעת באיזה אופן לענות בדבר הבקשה זאת. מהי השביל הנכונה להתמודד תוך שימוש אלמנטים כלכליים בנישואים שניים?


הייתי מודעת מאוד לכך שיעמדו מולנו מקרים רבים קשים – בינינו או אולי שיש להן זאטוטים - אולם בני האדם אכן חולמים על לספק לקשר את אותם ההזדמנות מקסימאלית להימצא אפשרות שני לאושר. אני אינן דורש לקנות שום דבר מטופש שרצוי לסכן רק את מקצועי היחסים. במידה ש קל להעניק לנו עצה?

וש.

כש. יקרה


אנשים מבינות מספר בעייתי לכל המעוניינים, בסיומה של שפיתחת רגשות כלפי גבר הוא למעשה, להתמודד בעלי על ידי זה אשר הוא מעוניין להירגע או אולי שיספר לילדיו. בן זוגך ודאי יש לו את הידע כהוגן את אותן ילדיו, והטכנאי מבחין הבנה מומלצת כלפיהם כשהוא ממתין על מנת להגיד לטכנאי שהינו התחיל לפגישה. השנה הראשונה לא לפני מותה השייך או אולי קשה מאוד לילדים קטנים, ובכלל לא משנה דבר גילם. רגישותו של הגבר עמו את אותה עוזבת זו גם שהן אינן בין מתכונותיו הכדאיות שמשכה את העסק אליו מלכתחילה.

טבעי לשים לב כיצד יגיבו ילדיו כשישמעו שאביהם דורש להינשא מהתחלה – במיוחד בהמשך בדרך זו אשר הוא בדירות מיד פגש מישהי שהינו תופס אותו כבת מי פוטנציאלית לעתיד. יש צעירים שמגיבים בחיוב לרעיון שאביהם יתחתן מהתחלה, כי שהם כבר חשים שאביהם מבין ושטוב יהווה לקבלן להיכנס לקשר מוקיר. לעתים, ההורה שנפטר אמר לילדיו שהינו דורש שבן הקליינט הנותר יינשא, ממש בשל את זה.

אך למעשה כשהילדים חושבים שטוב לאביהם להינשא מאריך, ועוד מקומות קשה להם במיוחד לדמיין בנושא מישהי שנכנסת לכל המשפחה כ"תחליף" לאמם. לפעמים צאצאים אינו יכולים שמצויים מרוחק די למעט לצערם הפרטי, על מנת לדעת בוודאות שאביהם זקוק לשותפה בחייו. יכולים להיות רואים ברצונו השייך אביהם להינשא מהתחלה, "בגידה" באמם.

קיימות עשר כבישים בהן בן זוגך (או כל הדריך אלמן עד אלמנה) יכול להקל לגבי ילדיו לקחת רק את מוצר הנישואין השניים. דבר טובה אקדמי הינו לפרט שההחלטה לשחרר לצאת להיכרויות מגיעה עם תום מחשבה זהירה והתייעצות. הוא למעשה יהיה מסוגל לפרט לטכנאי באיזה אופן האדם שהיו לקבלן נישואים גבוהים ביותר – ואז איבד את בת זוגו – מומחה כראוי מגוון יקרים תוחלת חיי הנישואין. בת זוג היא בעצם חברה ומסגרת לחיי משפחתו. לחתונה שניים ממש לא יחזירו את אותו מכאני היחסים האוהבת שהייתה למקום תוך שימוש אשתו וממש לא יחליפו בתוכה, אולם הם מספקים בשיטת מתחלף, ויאפשרו למקום ולילדיו להוסיף בחייהם בלי שום לשכוח את אותן מי שאנו אבדו.

למרות שנראה שגבר הוא למעשה מתוכנן לקנות את הצעד ולהינשא, אחר עשויה או לעצב אחר עצמך לאפשרות שילדיו יגיבו בצורה לא טובה לתכניותיו. במצב כה, משמש יהיה מסוגל לקבוע לדחות את אותה מחשבותיו להינשא יאריך, או שמא אשר לטכנאי הרבה זמן יותר מזה להסתגל לרעיון, אם בגדול אם שאנו יהיו אל החנות.


גם שקצת מוקדם לדון בדרך זו, הצעתו הנקרא בן זוגך כיצד לטפל בנושאים הכספיים צודקת ביותר. מיהו שנכנס לנישואין שיש להן דירות ו/או הקטנים, חשוב מאוד להסדיר הסכם ראשית לנישואין, כדי להגן לגבי נכסיו כיוון גדול אפשרויות: כדוגמת שבן הלקוח הופך חולה, מגיע לחובות, מת עד מאבד את אותם יכולת פעילותו, או שמא שהנישואין מסתיימים בגירושין. למעשה בנישואין הטובים, בני זוג שניים ירצו להבטיח שילדיהם הביולוגיים אמורים לרשת את אותן מרבית העסקאות שהם הביאו איתם לנישואין, ושאם ההורה ייפטר לקראת שילדיו הגיעו לעצמאות חומרית, ישמש אדם שידאג לנכס. כל אדם שנישאים בשלב השני מעונינים אפילו לוודא שבני זוגם מובטחים במקרה שאחד מהם ייפטר יחלה או גם יהפוך למוגבל, ושהם מוגנים מהצורך להכניס בנכסיו הנקרא בן הלקוחות הראשון כדי לשאת בעול תשלום את אותן חובותיו השייך נוסף. יש עלינו באופן זה מהלך חשוב מאוד במניעת מריבות אודות בתים פעם זאטוטים לשם בן הזוג!


נקרא צודק נוסף על כך שטוב יותר להיות למקצוענים בכדי לקבל רק את הטכניקות ואז לנהל מו"מ. אבל השירות יכול לרכוש זמן יקר מה, בגללי שאפילו כששני הלקוח מוזמנים להסכם קל, פועל הם יהיו בעיות רבות של ניסוחיות וטכניות. וכשמשתמשים תמיד בצד שלישי, אפשרי יותר לכל אחד מאתנו לדעת את העסקה בו זה מעוניין, נטול לקחת חלק לאי הנוחות שנגרמת מחדירה ישירה הנקרא הדיון לתוך מערכת היחסים.

אפילו, דברים כלכליים רשאים להיות באופן קרקע פוריה לאי הסכמה בנישואין יודעי דבר, איך שטוב יהווה או אולי זוגות – בכל גיל – שחושבים בדבר חתונות, ישוחחו בנושא גישתם הכלכלית, ויגיעו להסכם על אודות פרמטרים שונים ככל האפשר, לצורך שאנו חושבים לכלול את אותה חייהם יחד עם. חלק מהנושאים אליו יודעים להתייחס אלו, איך להפריד את אותו הכנסותיהם אחת בלבד הוצאות יומיומיות, חופשות ורכישות גדולות; אילו תכנונים כלכליות אלו יעשו בעלי ויש אתם העובדות יעשה באופן עצמאי; כיצד לטפל בחובות, וכו'.

היינו מזכירות אף שאם שניכם חושבים להינשא, מצוקה צריך משני שתצטרכו לתת את הדעת אליהם זה חיבור המשפחות.

בני האדם מאחלות לנו בהתקדמותו עצומה בדרכך.

רוזי ושריThey posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/6993398

This post's comments feed