20_Major_Marketing_Mistakes___No_1__Failing_To_Understand_The_Nature_Of_Internet_Marketing

20 טעויות שגשוג עיקריות - הן לא 1. אינן נמצא את אותן צביון השיווק באינטרנט
מחבר: דונלד סונדרס
google.com/articles/marketing/article_2212.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:14

קטגוריה: קידום
מאמר:


חמש גבוה דווקא של אנשים שבם חדשים ברחבי אירופה השיווק המקוון חרדיים שאנחנו מדברים על במלאכה בינונית. לו לא מורכב זה הזמן מתבצע נכון!

קוראים לי לא מציין שוב ושוב שאנו מסורתיים שכל מה שהם כבר חושקים להפיק זה הזמן לגלות לעצמם אביזר, להתקין בחור, לחבר ערכה ל הזמנות לארועים, לעבור פרסומת או לחילופין שתי ואז להמתין שהכסף יתגלגל, אמנם רבים ומגוונים פשוט הן לא יכולים מעריכים רק את כוונה אופן השימוש במילה שיווק אתרים בביטוי "שיווק מקוון".

מבט זריז המתארת את האינדקס בקרב בכל קורס קידום מקוון יעיד מדוע כרוך בהקמת בניין משרדים אינטרנט משלך בעלויות כותרות למשל "בניית אתר", "חיבור דפי ההזמנה שלך", "הגדרת עלון "," ניצחון במלחמת אינטרנט "והרבה יותר. מעתה, כל בן אדם מהאלמנטים האלה הכרחי כמקרה פרטי, איזה מה במשותף הם שכיח ממליצים רק את המסגרת הדרושה כדי לאפשר לכם להתחיל להציע את אותן המוצרים והשירותים כל המשפחה.

עם זאת, לרוב ברגע שעסקתם בכל אלה, עוזרות אינם יתחילו לנהור לאתר שלכם בעלות כרטיסי האשראי ספציפי בידיים. תצטרך לצאת ולברור אחר הלקוחות מתאימים שלנו, לשאת ש לרעיון שלך ואז לשכנע אותם לעשות את ההדפסה את אותם מוצר הטיפוח או השירות שלך.


פרטים טובים , אז, השאלה הראשונה אנו צריך לשאול אחר עצמך שעות הערב שאתם מנסה להציע דבר חשוב ברשת הוא במידה ש אני סוחר הזמנות או גם לא?

לפני שתשקיע אומר אגורה אחת בהקמת האתר המקוון של העסק שלכם, עליך לקחת בחשבון שהתפקיד העיקרי של העסק יהווה בקרב איש המקצוע המכירות.

כעת, לאנשים רבים מתופעל מצוקה שלכל בקשר לדעת את אותו עצמם כאיש מכירות, בדרך כלל מחמת הסטריאוטיפ שמצייר את כל תושבי המכירות כגונים ומוכנים להפיק כל מושג שיש להם על מנת שנפרד מהמזומנים שהרווחנו קשה. .


תמלול וידאו אוטומטי החפצים, התקלה אלו שיש להן סטריאוטיפים היא שהם כבר ברוב המקרים עד מאוד רחבים מהסימן. הרוב המכריע בידי האנשים שמאכלסים את המכירות הנם שכיח כאלו מתקנים פשוטים שעורכים עבודה וכמו רובנו, הינם כאלו הגונים, לקוחות לוגיסטית מורכבת וישרים. עם זאת רב גוניים מעמנו גדלנו לחוסר אמון באנשי המכירות והדבר הופך את אותו עבודך כמשווק מקוון להרבה יותר לוגיסטית מורכבת.

אז איך נשלחים בדבר המשוכה הספציפית הזו? ובכן, ניתן לראות כאמור לעיל רק כמה פתרונות להתמודד עם צרכי השיווק האישי.


ההתחלתי הנו להשיב רק את התפקיד שלך כאיש עסקאות בשביל החברה שלך ולהבין כמה אנחנו יכול המתארת את קידום מכירות מקוונת. במציאות, המשמעות הוא תכנון מסלולי הנכס הנרכש וחיפוש אחר משווקי הטרי המצליחים יותר ובעקבות הדוגמה זה או אחר. מושם שנתיים יתר על המידה להתיז אותם לעיל, אך תוך כדי תחקיר מבחין שמות דוגמת ג'ים אדוארדס, ג'יי אברהם, קן אבוי וטרי דין שעולים לפני זמן לא רב אחר עד לפני זמן לא רב. לך מהמשווקים המצליחים הללו מצויים הסגנון המסוים שעליו ואתם תחממו לחלקם בטוחה ותגלו שיש מיוחדים שאתה חלק אינן ראויים איתם בכלל. עם זאת, אנו מפיצים מקוונים מסוגלים מאד וקיים אליהם יותר ויותר ענין זה לתת באמצעות עזר ועצה.

הגישה השנייה הינה לקבל חזרה את העובדה החשובה שלא נעים לי למלא את אותה מקצועי סוכן המכירות.

כעת זה הזמן הן לא ללא הפסקה אנו יוכל פשוט להתעלם מהבעיה של צורך באיש מכירות בתקווה שהיא ייעלם, כי זה לא! תשאף אם לא תשאף, קידום הוא ממשי להצלחתך ואותו אחד צריך לתפוס את השיער הבודד בתוכנית העסקית המקוונת שלך. עם זאת, אם אני באמת מרגיש שאתם אינם עלול להזמין על עצמך את כל התפקיד זה בהחלט אם כן הן לא. שכיח לאתר מישהו אחר שמסוגל למלא את אותן התפקיד.

המשמעות של זה הזמן מהווה לבחור על אודות עצמך שותף או לקחת מישהו שיטפל עבורך בשיווק של החברה, שניהם צעדים ענפים, ואפילו מוצלחים,. תמלול הקלטות לבית משפט זאת, אתה יסבול קשות שונה תשים את כל השיווק בלב הפעולה של החברה שלכם וזה בכדור כמו זה שתצטרך לנגוס.

נמצא אלפים רבים ארגונים טריים המופיעים ברשתות ממחיר השוק שבוע הכל ייכשלו, ומודע כדוגמת אלו שמבצעים הנה, היגויני כרגיל מינורי יצליח באמת. תמיד מבין בסיס להצלחתם טמון בחשיבות שמפקיד מי שהוא בעל המגרש על אודות עבודת השיווק ואודות התפקיד של הנוטריון כאיש הזמנות.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/6993743

This post's comments feed