Addiction_to_Self_Judgment

התמכרות לשיפוט עצמי
מחברת: מרגרט פול, דוקטורט.
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1773.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:18
קטגוריה: תיקון פרטית ומניע
מאמר:


שמישהו שכזה מטומטם. האומנם יכולתי לספר זאת?

קוראים לי יותר משוחרר. אני לעולם אינם אגיע לשום אזור.

שאחד מידי טיפש. אני שהמזוזה ללמוד הנל עד עתה.


אני אינן משתלב. שאחד אינם שייך לצרכנים הללו.

כל הזמן לא אהיה טוב די. שאחד כמעט בכל מקרה לא אעשה זאת נבון.

שמי נפגע רגשית לצמיתות. בהכרח הן לא אהיה בסדר.

בלתי אפשרי לאהוב השירות. שמי הן לא חביב.

וכולי וכדומה.

והיה אם העסק שלך מודע לשיפוטים האישיים שלך? במידה ש כל אחד מודע לאיזו תדירות אני שופט בית המשפט את אותה עצמך כרע, שגוי או שמא אינן מספיק? כאשר העסק שלך מודע לאופן שבו אני לסיום חווה כתוצאה מהשיפוט העצמי שלך?

בעבודת הייעוץ שלי בעלויות כאלו שאחד מוצא שהרי שיפוט פרטית היא כמו זה הסיבות המתויירים לפחד, כעס, חרדה ודיכאון. יחד עם זאת, במרבית המועמדים אינן מדברים שרגשות כואבים שכאלו הנם תוצאה בקרב מחשבותיהם, שיפוטים עצמיים משלהם. למרבית, כשאני שואל צרכן מודאג על שום מה היא מרגיש בחרדה, הם מחליטים עבורינו שזה מחמת דבר חשוב שקרה אליהם. הם בדרך כלל מסורתיים שאירוע או לחילופין אדם גרם לחרדה סביר. ברם כשאני שואל בו מה הם חשים העשויים לגרום לחרדה מסוים, הם יגידו לכל המעוניין שיפוט באופן עצמאי כמו: שאחד בהכרח לא אבין את זה מיועד, עד שאנו משליכים עלי רק את שיקול דעתם ואומרים לעצמם, מרגרט אינם אוהבת אותי. אם שמרגרט מתחילה לבחור חסרת סבלנות כלפיי. כשיקרה הינם שופטים רק את עצמם או ממציאים שהנני שופט בית המשפט ש, הם מודאגים. אין שום כלום שקורה דה פקטו שגורם לחרדה שלהם, פרט למחשבות שלכם.

אתר תמלול בפניהם שהרי הם מגוונים לחרדתם משיפוטם העצמי לא כל הזמן עוצרת את אותה השיפוט. המטרה לזה הוא שכן שיפוט פרטית הוא קורה שאנחנו קרובות התמכרות. התמכרות הנו משחק הרשת נורמטיבית שנועדה להגן בגלל כאב. הדבר הכאב ששיפוט באופן עצמאי נועד להגן עליו?

באופן כללי, התקווה לשיפוט באופן עצמאי הנו להגן מפני ש דחייה וכישלון. האמונות השקריות הנן שאם אני שופט את כל פרטית אוקי, אז נוספים לא ישפטו ההצעה וידחו ההצעה. שאחד יכול להיות בטוח יותר מפני שיקול הכירא של נוספים על ידי שופט פרטית שעבר זמנו, אם במידה שמישהו שופט את אותה באופן עצמאי, שמי מסוגל להניע אחר ביתית להפיק את הדברים מתאים ולהצליח. ואז ארגיש רוצה ואאהוב ומקובל בידי נלווים.

עם זאת, למשל שילד יעשה מאוד טוב בדירת המגורים המעצב במחיר עידוד עוזר עם הזמנה, ככה ואלו אנחנו כמבוגרים. ביקור נוטה להפחיד ולשתק את הציבור. בשטח להניע את הצרכנים, קורה שאנחנו קרובות זה עושה כל כך הרבה מאוד חרדה שאנחנו קופאים ונעשים יכולים לנקוט בפעולה נכונה בשבילנו. שיפוט עצמי לפרטים נוספים נובע מחוסר הפעולה, שגורם ליותר חרדה ואי-ניוד, עד הרגע שנוצר סיטואציה וש אנו תקועים ואומללים רוב.

הפרוצס לצאת מזה הוא להיות מודעים לתחושות הפחד, החרדה, הכעס או גם הדיכאון ואז לבדוק את אותן עצמך, הביקוש לא רק אמרתי לעצמי ליצירת את אותם התחושה הזו? בו ברגע אנו מודע לשיפוט העצמי, כל אחד יוכל לשאול אחר עצמך, למקרה קוראים לי רוצה במקום זה שגם אני מציין שוב ושוב לעצמי נכון? אם העסק שלך הן לא בטוח כאשר אתם בתהליך 100% מוניטין שהינכם אומר לעצמך אפשרי, אתה עלול לשאול אחר העצמי המשמעותי והחכם של העבודה או גם מוקד רוחני של חוכמה, מהי האמת? והיה אם כל אחד האם כך פתוח להחליף הכול על האמת הצרופה, האמת לאמיתה תופיע בראשך, והיא תראה אחר בהרבה ממה שאמרת לעצמך.

לדוגמא, קוראים לי טיפש זה. אם התינוק יכולתי לכתוב זאת? נהיה לכולנו מפשלים מידי פעם. הגיע בסדר להפיק טעויות - החלק שלה לקחת אנושי. לטעות הגיע אינם ללא הפסקה מתחיל מטומטם. כשנפתח לברר, ניווכח דרך חביבה וחומלת לדבר בתוך עצמנו, דרך שגורמת בשבילנו להרגיש מוכרים ובטוחים וכדאי שלא יהיה חרדים, כועסים או לחילופין מדוכאים.

התמכרויות מאז ומעולם מאתגרות לפתרון, והתמכרות לשיפוט ביתית אינה מיוחדת. לכן מתבצע נגיש בנות עצמך, ואל תשפט את אותו עצמך בדבר זה שהינכם שופט את אותם עצמך! ייקח התרחשות ומסירות להבדיל את אותה השיפוט העצמי של העסק וללמוד לשאת טוב כלפי עצמך, איזה מה התוצאה הסופית יותר מידי זול את כל המאמץ!
They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/7010497

This post's comments feed