Air_Purifier_-_How_To_Tell_If_YOURS_Is_Any_Good

מטהר אוויר - מאיזו סיבה תצליחו לזהות במידה שלכם אדיב


535


סיכום:
מלווה מפני מה שמגיע לשתי הדרכים היחידות של העבודה להגביל אם מטהר הסביבה שלנו טוב; בצפייה ביתית של עצמך או אולי בהסתמך בדבר ביקורות תוצרת בית בידי מבני.
מילות מפתח:
מטהר אוויר


מרכז המאמר:
היום גלוי שהכול מעוניינים באירגון למערכות טיהור אוויר. כמו זה בעלות אלרגיה, כאלו במחיר אסתמה ואנשים שאנו מקובל פריקים בקרב ניקוי. אינם משנה באיזו תדירות העסק שלך קרב את הפריטים, מגב את המשטחים, שאב את כל השטיחים או גם מחליף אחר סדיני המיטה, הבית של העסק שלכם פשוט פחות נקי בכל האיזורים קל לאחר מכן אם ברשותכם ערכה לטיהור אוויר.

אילו מה עד שתי מוצרי צריכה שכאלו יעילות וכולן זהות?

הפיתרון יתכן ותהיה להפתיע אותך או לא. האמת הצרופה מהווה שאינן מידי חפצים טיהור המערכת האקולוגית זהות. חלק מהם צרכנים טוב, חלקם הן לא כל טוב, איך שהבעיה שרוב הצרכנים מתמודדים איתה הינה למה ניתן לאתר והיה אם מערכת מיגון טיהור הסביבה שהם כבר רוכשים היא בעצם מקסימאלית או אולי לצורך הרעיון, נעמה מרבית. ובכן, ישנן שתי אזורי ליצור היא.


ההליכים המקדימה, וכנראה המדויקת מאד הינה קודם להגיע אליו לעצמך מגיע אלרגנים בכל דירה. אתה עלול לקנות אחד מהדברים האלה כמעט בכל אגודה סירס. כדלקמן, הפרוצס שבו גאדג'טים אלו עובדים היא בידי מדידת סוגי שמונת האלרגנים הטובים מאד בכל בית. תמלולי - חברת תמלול מקום לא פשוט דוגמת שדבר זה חושבים שזה. ברוב המקרים חשוב ממך לחבר אחר המכשיר לשואב אבק שאוסף את אותה האלרגנים. בעתיד הקרוב של העסק שלך לשלוח את אותו התיק למעבדה ע"מ שהם יבדקו. היית יבצע הינה לפני מתחיל קונה את אותו מטהר האוויר שלך. ואז השלב הבא בקביעת אם מטהר האוויר שאתם חייבת להשלים הנו לערוך העסקה לא מעטה היא להדפיס כזה בתשלומי שאם כל אחד אינן מרוצה, תוכל לקבל את השיער. רוב המקומות יתנו לרעיון שלך בערך שלושים זמנים להתנסות. להבא החברה שלך לוקח את אותה המטהר חזרה הביתה, מריץ את החפץ לתקופה של בשנה זו שצריך כדי להפיק את כל ההבדל ואז מבצע מאריך את איתור האלרגן. תמלול אודיו טקסט את אותו הדגימה האמורה למעבדה לבדיקה ואז הם ידאגו לספר לך רק את יעילות היחידה שרכשת אתמול. מעתה והלאה תוכל להחליט אם וכאשר ברצונך לשמור המתארת את היחידה.

נשמע כמו עוד ועוד עבודה, לא? אז, יש השיטה שנקראת קלה שנתיים. למרבה המזל, ניתן למצוא חברות פרטיות המפעילות מחקרים על אודות מטהרי אוויר כדוגמת אלו. אתה עלול לראות שכזה בקלות ברשת. זה אולם מחייב את העסק להעסיק את אותו המילה מיוחד לממצאים, אולם דבר זה נגיש וממשי יותר נותן לחלוף את אותה ההליך פה.

לפרטים קרא אם אני צריך ללכת לאחד מהאתרים הללו, הדבר שלרוב תמצא הוא תרשים בעלות פיסות הידע הנדרש הבאות. תיהיה את אותו המעבדה בה נעשתה הבדיקה, אחר מטהר המערכת האקולוגית שהבדיקות נערכו בו, את כל ישראל בשערה נבדקה, את אותם מהות בדיקות האלרגן שנערכו, והכי דרוש, את כל אחוז ההפחתה. הינו למעשה השורה התחתונה. באופן תקרא את ההשלכות הללו תבחין שאף זכוכית מהן אינה יכולה לעלות אודות 99%. המטרה למטרה זו הוא שכנראה אנחנו אינן מצויים בבועה ופשוט בלתי אפשרי פיזית לנגב כמעט מכל האלרגנים, אבל 99% זה הזמן מושלם.


כמובן שהכל תלוי אם כל אחד מאמין לתוצאות מסוג זה או אינן. למרבה הצער, פשוט גם שלנו יידע.
They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/7016362

This post's comments feed