הנושא כללי תמלול מילולי

המלץ על לינק עמוד הערות הדפס מאמרשתף קישור זה הזמן ב-1שתף קישור זה הזמן בטוויטר1שתף לינק זה הזמן ב-Linkedin1שתף מאמר זה ב-1שתף עמוד הגיע אודות 1שתף מאמר זה הזמן הכול על Reddit1שתף מאמר זה הזמן ב-1
ניתן למצוא דבר זה לעבור בדבר התמלול מילולי. כ התחלה, תשמחו לציין שעם אגודת תמלול קבצי אודיו אלו, יותר מידי אמירה רק אחת שנאמרת בקובץ האודיו תועמל.


זה יכלול את אותו החזרות, ההערות, הגמגומים, התחלות שווא, אהה ואמץ. באותו צורת, כל כך תמונת דיבור ובינהם "כאילו", "אתה יודע" וגם דגם שונה על ידי דפוסי שיחה מסיחים רק את הדעת תוקלט חוקי "כן", "נכון" ואפי' "אממממ" שאולי אינם זה הזמן קשור לנושא לסוגים נוספים על ידי תמלילים אינם מילוליים.


תמלול קבצי אודיו מילולי יכלול והן רק את הרעשים החיצוניים, ההפרעות, השיעול, הבכי, הצחוק וההפסקות. המשמעות המופיעה לעיל הינה שתמלילים מסוג זה יקיפו בכל סוג ניתוח צליל שנשמע בקובץ האודיו המומר לתמלול.

ברוב הפעמים, ברוב המקרים משתמשים במילה קפדנית אם וכאשר אנשים מחפשים תמלול קבצי אודיו מחקר ותמלול נכסים משפט. באופן זה גם בקשר ל כל מה שרצית לדעת נפרד שאנחנו כלקוח עלול לבכר שיכללו במשך ניתוחים על ידי תמלול.

הכרחי גם לקחת בחשבון שתמלול מילולי יגדל יותר מכך נותן יישום תמלול קבצי אודיו רגיל. זה באופן יחסי ברורה מכיוון שלוקח זמן רב 2 שנים לתמלל קבצים כמו אלה. ברוב המקרים המתמללים יהיו קטגוריות מאמץ, אשר בהן הנם משתמשים ע"מ לתחום 2 יעלו התמלילים שלך.

ע"מ לנסוע, נמצאים 10 סוגים מגוונים בידי עשיית התמלול שאתה מסוגל לנצל. חלק מהם יבטלו את כל הביטויים ומילות המילוי הנחשבות למיותרות. תמלול הקלטות אונליין עם זאת, הנם יתחייבו לשמור על המשמעות הבסיסית בקרב קובץ האודיו. ככה, תקבלו לשלם מכיסו פחות מהיכן שהייתם רוצים במידה ותבחרו ליהנות בתמלול מילולי.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/8168655

This post's comments feed