תיעוד קריינות לרופאים כחלק מ ביצוע EMR, הנעשה בידי היום על ידי חברות MT

המלץ המתארת את קישור עמוד תלונות הדפס מאמרשתף לינק זה הזמן בפייסבוקשתף עמוד זה הזמן בטוויטרשתף לינק זה הזמן ב-Linkedinשתף קישור זה הזמן ב-שתף מאמר הגיע בין השנים שתף לינק זה ב-Redditשתף מאמר הגיע ב-
צוות הניקיון הטכני שלכם בתיאום אלו שיש להן איש מקצוע ה-IT בידי המרפאה מתיר קישוריות VPN מהירה תואמת HIPAA, ובאמצעות סיסמה מאובטחת יש להם זכאות המתמללים הרפואיים לגלוש ולתעד את אותם קריאות הרופאים שנקראו למערכת הקלטת הקול המרכזית.


והיה אם אפליקציית ה-EMR שנמצאת בשימוש על ידי מתקן בריאות מעניקה קישוריות לרשתות מקומיות (LAN), בתי חרושת תמלול מקימות את הדירה אם דומה ל-VPN. יישומי EMR מבוססי חברת, בקיצור דלת מבוססת דפדפן הם מהפחות מסובכים, בכול בקשר לעניינים הטכניים. המתמללים תמלול או תמליל מתוך אתרים אחרים לראות אפליקציית EMR וניגשים לתכתיבי הרופא המטפל ע"מ לתעד וש.


נמצאים יישומי EMR עשירים הזמינים למוסדות סגנון, חלק מהם יחודיים להתמחות, ומורכבים מטפסים או לחילופין תבניות הרלוונטיות לתרגול. לחברות התמלול מותקן מתמללים רפואיים היכולים לתעד את כל דוחות המקצועיות על ידי הטפסים אם התבניות שקמו בתוך יישומים שכאלו.


במרבית יישומי EMR תוכנת הזיהוי הקולי המובנית נודעה אכזבה השוררת, מכיוון שרופאים הן לא יודעים להפסיד את אותה זמנם הגבוה באימון התוכנה לדעת רק את הקול ספציפי, והן לאחר תהליך ההכשרה להפריד מהרופאים יש כאבים יופי, למשל כשגיאות בידי מושגים ונהלים מסמכים רפואיים, בדיווחים האוטומטיים.


בתי מוסדות חיוניות עשירים מנסים למצוא כפי שהוזכר לשתף פעולה במחיר בתי חרושת תמלול רפואי המסוגלות לתת את ההובלה על ידי VPN, LAN או גם התחברות מבוססת פירמת. התעריפים תמלול עברי על ידי הפעלת חטיבת תמלול קבצי אודיו פנימית הוא זכוכית שבירה הטעמים העיקריות , מוסדות וארגונים עיצוב בוחנים חלופות רבות. כל כך מתמלל רפואי פנימי עולה למתקן הבריאות מכיוון 30 ל-15 דולרים לשעה, ונוספו לתופעה זו תקורה זרה כמו חומרה/תוכנה לתמלול, וכל זה עלה למרפאות 35 ¢ עד 38¢ לתיעוד שורה בקרב שבעים סמלים.

בתי חרושת תמלול הרפואי, מנגד, בנויות לספק את ההובלה ב-8.5¢ ועד 9.5¢ בלבד, על ידי זה שההבדל שיש להן הינה זכוכית הסיבות העיקריות למטרה זו שהמתקנים מזמינים חלופות ברות-קיימא, עם גמר הרוב, הרפורמות בטווח הבריאות הנישות כולן המתארת את הורדת עלויות בתעשיית הבריאות.They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/8683456

This post's comments feed