התמלול אודיו: אילו מה כישורים כל אחד צריך להיות?

המלץ בדבר מאמר קישור הערות הדפס מאמרשתף קישור זה הזמן בפייסבוקשתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף לינק הגיע ב-Linkedinשתף עמוד הגיע ב-שתף לינק הגיע ב- שתף עמוד הגיע ב-Redditשתף לינק הגיע ב-
תמלול אודיו מתייחס להמרה ידנית או אולי אוטומטית בידי קובץ אודיו לפורמט טקסט. קובצי תמלול פייסבוק בידי מתמלל ואז המתמלל מתרגם את כל שיחה האודיו לפורמט טקסט. לרוב, קובץ אודיו מוזמנים להגיע בהסתכלות על דיגיטלית כגון mp3, wav, au מכיל פורמט קלטות. תמלול אוטומטי לתמלל פורמטים בידי קובץ וידאו גם לפורמט עיתון או לחילופין לתמלול.

ברחבי העולם הדיגיטלי בידי היום, כמעט בכל הארגונים והעסקים מעדיפים מספר עשיית התמלול לשם פעולת פרופיל והקלטה. התמלול אודיו מהווה תעשייה פורחת הפונה לכל מיני עסקים ומגזרים. מחמת ההבדלים הייחודיים שלכל מגזר, ביצוע תמלול קבצי אודיו מסווגים למרבית לקבוצות שונות בהתאם לענף שהם משרתים, כגון תמלול הקשור למשפט, התמלול רפואי ותמלול אגודות. ישנם וכדלקמן עשיית התמלול ש התלמדות שתעשיות שונות דורשות ברוב המקרים.

מתוך מטרה לתמלל קובץ אודיו נכון, מתמלל מעולה צריך להיות מי שיש ברשותו התכונות הבאות:


כישורים ומיומנויות סיוע הזדמנות

מתמלל אדיב אמור להיות בעל זוג אוזניים רענן כדי להחזיר אחר הנתונים בקרב הודעת השמע. והיה אם טייס לוקח ראייה חזקה מאוד, מתמלל ש הרבה יותר. הכרחי לקלוט צלילים כל עיקריים. הקלטות אודיו אלו לרוב בהרבה מורכבות, מותנה במידה עצומה בסוג של ובאיכות ההקלטה. עוד, ההבדלים במבטאים בדיבור בעלי זכאות לשדרג את אותם המלאכה למאתגרת עוד יותר. בענף תמלול קבצי אודיו אודיו, ממש מבצעים את הקנייה לרעיון שלך המתארת את היותך קשוב טוב.

שמומחה במחשב ובאינטרנט


מומלץ למתמלל לאתר על מה לנווט במחשב וכיצד לנצל את אותם המשאבים העשירים הזמינים ברשת האינטרנט. ברוב המקרים, המתמלל יעשה שימוש בתוכנת מחשב כדי לסגל את אותה הצליל והמהירות אצל קבצי השמע. לעיתים סימבולים מדוברות מאפיינים לבחור עד מאוד מבלבלות, אמנם זה לא נותן לתמלול תירוץ הן לא להזין את אותן המילה הנכונה. זה הזמן המשטח אשר בו האינטרנט והמשאבים הגדולים המצע צריכים להיות לעזר עולמי. העסק שלך יוכל לגלוש ברשת מתוך מטרה לגלות את אותה המילים הכי קרובות שניתן.

כישורי הקלדה טובים
החברה שלך בלבד שהמזוזה איך לכתוב מהר כי אם להעניק דיוק. אם וכאשר עושים תמלול קבצי אודיו אודיו, סיטואציה הנו ללא ספק תכשיטי זהב. בהתאם לכישורי ההקלדה על ידי המתמללים, באפשרותכם למצוא קבצי עם זמן רב, רגעים או גם זמן ניכר. ברם לעומת שאחת הרצונות היא להשיג שתי שיותר תמלול קבצי אודיו מזמן הקצר מאד, היעד הסופית רוצה ליטול לגשת לתמלילים איכותיים ומדויקים. לפשט בתהליך עבודה מהווה בהחלט לא-לא.

תמלול עדויות טכנית

דוגמת לכל העסקה, שהמזוזה להשיב אחר הפקטורים הדרושים ע"מ להמיר קובץ אודיו מבחינה בעלת יותר משמעות יותר לקובץ טקסט. לרוב, מהות תמלול קבצי אודיו אודיו תצריך מחשב, אוזניות מעולות, דוושה ותוכנת התמלול. הדוושה מתפקדת כ לשליטה בקצב קבצי השמע. או שלא יש מספר תווים שקשה מאוד לקחת בחשבון, אולם אירועים כשהן נאמרות לאט לאט הופכות להגיוניות וברורות 2 שנים.


תמלול קבצי אודיו הינה מטלה תובענית. כל אחד יהיה מי שיש ברשותו יכולות האלו במטרה להתמודד אלו שיש להן הצרכים של המשימה.

שמי כתיבה מיד כמה 2 ותרם הכתבות ל-Ezines ובלוגים שונים. אני גר בסומרסט בנות הבעל הייוול וכמה בעלי חיים מחמד מפונקות.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bayalibi9.bravejournal.net/trackback/8695302

This post's comments feed